Help for English

ranní hodina

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 11 lety

Kontroverzní témata, myslím, že o tom někde mluvil Roman. Učitel řekne něco, co studentům připadá nepřijatelné (všichni nalezení psi by měli být utraceni / když nemá rodina dost peněz, neměly by děti chodit do školy, ale pracovat apod.) nebo klidně i něco méně šíleného, ale pořád víceméně nesmyslného (volební právo by měli mít jen vysokoškoláci / angličtina se dá pohodlně naučit bez práce, pokud si zaplatím tu správnou metodu :)) )
Studenti se pravděpodobně začnou s učitelem hádat a je tu debata. Ovšem samozřejmě in English!! :))

Nojo, ale co když se pak dozvim něco, co nechci? :D Nee, tohle je dobrej nápad, ale jde o to, najít to téma, které je fakt probere a nebudou se zároveň “bát” vyjádřit názor … omrknu je a pokusím se vymyslet, co by je mohlo “nakopnout” :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Fajn, myslím, že jste odběhli od původního dotazu/tématu, tak se k němu buď vraťte, nebo to zamykám… :-)

Dovolím si ještě v rychlosti reagovat, než to zamknete. Samozřejmě mi vůbec nešlo o absenci háčků a čárek nebo chyby v interpunkci. To z mé připomínky nevyplývá. Pozastavil jsem se spíše na tímto (namátkou):

  • Každý slovo
  • že si maj donýst kafe
  • vlastně vůbec nevnímaj
  • do dvojic, ktery budou

No, jen jsem si myslel, že by se jazykář mohl vyjadřovat trochu “slušně” i ve své mateřtině.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od twilight vložený před 11 lety

Dovolím si ještě v rychlosti reagovat, než to zamknete. Samozřejmě mi vůbec nešlo o absenci háčků a čárek nebo chyby v interpunkci. To z mé připomínky nevyplývá. Pozastavil jsem se spíše na tímto (namátkou):

  • Každý slovo
  • že si maj donýst kafe
  • vlastně vůbec nevnímaj
  • do dvojic, ktery budou

No, jen jsem si myslel, že by se jazykář mohl vyjadřovat trochu “slušně” i ve své mateřtině.

Nikdo toto téma zamykat nechtěl, chtěli jsme se již vrátit k původní debatě, která měla smysl. Nicméně teď bych sama ráda požádala o to, aby tato debata zamknuta opravdu byla, protože vaše připomínky mi vadí. Byla bych také velice ráda, pokud byste mé další příspěvky už nikdy nečetl ani nekomentoval. Když nemáte nic moudrého k tématu, neříkejte radši nic. Děkuji (Je pro vás toto dostatečně spisovné?)

Nedělejme si tady zbytečné dusno…

Zamykám …

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.