Help for English

Soutěž: Lingea + Lexicon (vyhodnocení)

Komentáře k článku: Soutěž: Lingea + Lexicon (vyhodnocení)

 

Tak to je pech :D Gratuluji výhercům :)

Moc děkuji za perfektní výhru! Udělala mi obrovskou radost.

:-) Jupííí, příští rok do Londýna…výhru využiju na maximum :-D Díky

Gratulace výhercům :-)! Já se pokusím napsat Ježíškovi ;-).

Děkuji za výhru. :)
Měl bych dotaz k otázce č.9. Píšete:
“našlo se i pár těch, kteří si tu práci s instalací dali a došli k číslu 18367. Ano, až takové vysoké číslo. Nešlo o příkladové věty přímo u hlavního hesla, ale v korpusu, který je v rozšířeném zobrazení.”
Já Platinum mám a po zadání slova person se mi v rozšířeném zobrazení objeví jen 5804 příkladových vět z korpusu. Zajímalo by mě, kde dělám chybu, protože bych se nerad připravil o ty další příkladové věty. :))

moc děkuji za výhru, super soutěž :)

Gratuluji výhercům. Já jdu zatím hledat to údajné štěstí v lásce. :-(:. :-D

Taky moc gratuluji všem výhercům! :-) Bohužel ani v téhle soutěži se na mě štěstí neusmálo a to byla šance na výhru tentokrát hodně velká…:-(:. Asi si to štěstí vybírám někde jinde :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

Děkuji za výhru. :)
Měl bych dotaz k otázce č.9. Píšete:
“našlo se i pár těch, kteří si tu práci s instalací dali a došli k číslu 18367. Ano, až takové vysoké číslo. Nešlo o příkladové věty přímo u hlavního hesla, ale v korpusu, který je v rozšířeném zobrazení.”
Já Platinum mám a po zadání slova person se mi v rozšířeném zobrazení objeví jen 5804 příkladových vět z korpusu. Zajímalo by mě, kde dělám chybu, protože bych se nerad připravil o ty další příkladové věty. :))

Zadáte “person”, v levém okně kliknete na FULLTEXT, pak rozkliknete PŘÍKLADY no a tam najdete vždy po 200 větách až do čísla přes 18000

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

Zadáte “person”, v levém okně kliknete na FULLTEXT, pak rozkliknete PŘÍKLADY no a tam najdete vždy po 200 větách až do čísla přes 18000

No to je úplně přesně to co dělám. :) Jenže já tam mám opravdu jen 5804 příkladových vět. :(

http://postimg.org/…e/ng80ovl53/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

No to je úplně přesně to co dělám. :) Jenže já tam mám opravdu jen 5804 příkladových vět. :(

http://postimg.org/…e/ng80ovl53/

To je divne, zeptat se na to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 10 lety

To je divne, zeptat se na to.

Dobře, díky. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

No to je úplně přesně to co dělám. :) Jenže já tam mám opravdu jen 5804 příkladových vět. :(

http://postimg.org/…e/ng80ovl53/

Já mám taky verzi platinum a mám tam jen 5253 příkladových vět na slovo “person”. Řekl bych, že se to asi bude lišit podle verzí…, zřejmě ta nejnovější aktualizovaná verze má těch vět víc. Já mám verzi 5.0.0.3

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lukas1 vložený před 10 lety

Já mám taky verzi platinum a mám tam jen 5253 příkladových vět na slovo “person”. Řekl bych, že se to asi bude lišit podle verzí…, zřejmě ta nejnovější aktualizovaná verze má těch vět víc. Já mám verzi 5.0.0.3

Dobrý den,

tak mi bylo potvrzeno, že je to nejspíše opravdu tou verzí. Já mám 5.1.0.3.

Ačkoli jsem překvapen, že je tam takový vysoký rozdíl. Inu, to je alespoň důkaz, že se na slovníku stále pracuje :-)

Jen mě tak napadlo, kdy by měla výhra asi přijít? :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.