Help for English

Můj online slovník

 

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký online slovník, do kterého bych si psala mnou vybraná slovíčka a je ke stažení zdarma. Když si slovíčka napíšu na papír, mám pocit, že je mám naučené jako básničku? Poradíte mi prosím i nějaký účinný a ne moc zdlouhavý (psát si každé slovíčko zvlášť na destičku a pak si je otáčet mi přijde opravdu nemožné) způsob jak na to? Vím, že nejlepší je mluvit mluvit, mluvit. Ale přece jen, nedostane se vždy na všechna slova. Moc díky 

Vyzkoušejte nás English Me, není sice zdarma, ale lze ho předplatit i na čtvrt roku… týden používání je bezplatné, tak zkoušejte, třeba zjistíte, že se Vám investice vyplatí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Vyzkoušejte nás English Me, není sice zdarma, ale lze ho předplatit i na čtvrt roku… týden používání je bezplatné, tak zkoušejte, třeba zjistíte, že se Vám investice vyplatí.

Moc děkuji za radu, už zkouším jen tam nemůžu najít, kde vytvořit vlastní slovník. Je v programu tato možnost?

Samozřejmě. Nahoře vyberete slovní zásoba / výběr lekce. Zde je právě místo pro nejrůznější okruhy slovíček. Když si chcete vytvořit vlastní, kliknete na tlačítko ‘vytvořit novou lekci’. Tam si můžete přidávat slovíčka. Nemusíte vlastně ani nic vypisovat, jen anglické slovo, a potom si vyberete z nabídky, který význam tam chcete.

S okruhem potom můžete různě pracovat, nechat se zkoušet ze slovíček, zkouet slovíčka ve větách apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Samozřejmě. Nahoře vyberete slovní zásoba / výběr lekce. Zde je právě místo pro nejrůznější okruhy slovíček. Když si chcete vytvořit vlastní, kliknete na tlačítko ‘vytvořit novou lekci’. Tam si můžete přidávat slovíčka. Nemusíte vlastně ani nic vypisovat, jen anglické slovo, a potom si vyberete z nabídky, který význam tam chcete.

S okruhem potom můžete různě pracovat, nechat se zkoušet ze slovíček, zkouet slovíčka ve větách apod.

Ano už to vidím, špatně jsem se podívala. Mimochodem skvělý program, vážně se moc povedl 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.