Help for English

Víceslovné výrazy

 

Mám velkou prosbu:
Když dvoj-kliknu na slovíčko v “Doplňování vět” a toto slovíčko je součástí fráze (frázové sloveso nebo cokoli víceslovného), slovníček mi ukáže přímo celou frázi a já si ji mohu např. vložit do košíku a následně třeba do nového okruhu slovíček. Např. LOOK DOWN se otevře jako LOOK DOWN vcelku a nenabízí mi to deset významů samotného LOOK. (To mi vyhovuje.)

Když chci to samé udělat po zkoušení okruhu sl.zásoby, tak v seznamu slovíček fungují i slovní spojení jako samostatná slova (dejme tomu po kliknutí na LOOK DOWN mám k dispozici buď LOOK nebo DOWN, ale ne dohromady).

Šlo by to udělat tak, aby se po kliknutí ve Slovíčkách objevila rovnou fráze, tak jako v Doplňování vět?
Když si teď chci nějaké spojení přidat do vlastního okruhu, musím si ho zkopírovat, otevřít okruh, najít výraz a přidat – místo abych jednou kliknul a vložil do Košíku. 

Děkuji předem za jakoukoli odpověď.

Můžeš to pls napsat do hlášení problémů? Tady v diskusi s tím moc nenaděláme a nenadiskutujeme. 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Můžeš to pls napsat do hlášení problémů? Tady v diskusi s tím moc nenaděláme a nenadiskutujeme. 

Určitě. Já jen nevěděl, kam přesně to napsat, když je to obecný dotaz.
A krom toho je tam vždycky napsáno: “Popište krátce problém.” 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.