Help for English

Animals - Birds

Komentáře k článku: Animals - Birds

 

Re:

Zkuste si přečíst článek ‚Jak na to: Slovní zásoba‘ v sekci TIPY A TRIKY.

Re:

Není to ‚Vrabec‘? BRABEC asi ne. :-)

JSTE NA OSKARA

MARKU A VŠICHNI, KDO TVOŘÍ TYTO STRÁNKY: JSEM ŠŤASTNÁ JAK BLECHA, ŽE JSEM VÁS OBJEVILA.JSTE PROSTĚ ZLATÍČKA NEJ NEJ NEJ. JESTLI TY PET ZKOUŽKY PŘÍŠTÍ ROK UDĚLÁM, TAK JEN DÍKY VÁM. ZE ZDRAV. DŮVODŮ MI HAPRUJE PAMĚŤ A KDYŽ JSEM SE PO 7 LETECH BĚHEM P٨L HOD. NAUČILA SCA 25 SLOVÍČEK PSÁT I VYSLOVOVAT A UMÍM JE I DRUHÝ DEN, ZAČÍNÁM VĚŘIT, ŽE JSEM KONEČNĚ NAŠLA ZPŮSOB, JAK SE SLOVÍČKA UČIT. TEN PROGRAM JE SUPR. SPELOVÁNÍ PO 15 LETECH POKUSŮ, TAKÉ ZA PŮL HODINKY S VÁMI. TAK AŽ TU ZKOUŽKU BUDU MÍT A AN MĚ BUDE DÁLE BAVIT JAKO NYNÍ, MÁTE U MNE PŘINEJMENŠÍM FLAŠKU SLIVOVICE :-D :-D JEŠTĚ JEDNO DÍKY ZA VÁS.

Nejde mi zvuk

Proím Vás už žádné výslovnosti mi nejde zvuk, ale u písniček a povídek ano. Čím t může být?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od _maki_ vložený před 15 lety

Nejde mi zvuk

Proím Vás už žádné výslovnosti mi nejde zvuk, ale u písniček a povídek ano. Čím t může být?

Re: Nejde mi zvuk

Zkuste přeinstalovat FLASH PLAYER. Jiank mě nic nenapadá. Mě zvuk funguje.

Ahojky lidičky,jak je máme?já úne verry good,protože je tohle to nejlepší ajina kterou jsem našla!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!pa­pa mladice

kaně

prosím, jak se řekne káně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od >Jiri< vložený před 14 lety

kaně

prosím, jak se řekne káně?

Re: kaně

buď BUTEO, a nebo BUZZARD či HAWK. Ale v těch anglických slovech není až tak úplná jednota, proto se často používá prostě latinské BUTEO. Káně lesní má latinský název Buteo buteo.

prima

:-D
dostala jsem odkaz jako dárek k svátku od kamaráda,a musím říct,že je to snad i lepší dárek než pusa! toto učení je bezva .Lucka :-D :oops:

nwm

je super naucim se to rychle !!! :-D :-D

můžete tam vložit vránu nebo straku prosím

páv

Ahoj, nevím jestli se nestala nějaká modifikace, ale páv jako druh by se měl nazývat peafowl, samec od páva je peacock a samička peahen, kdyžtak na to mrkněte jestli se nemýlím.

Je nějaký rozdíl mezi “beak” a “bill”? Někde jsem četl, že u některých ptáků se používá jedno a jiných zas to druhé, ale nikde jsem žádný pořádný vysvětlení nenašel…

Je nějaký rozdíl mezi “beak” a “bill”? Někde jsem četl, že u některých ptáků se používá jedno a jiných zas to druhé, ale nikde jsem žádný pořádný vysvětlení nenašel…

Co třeba tady ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.