Help for English

Legend of the Apache Gold (download)

Komentáře k článku: Legend of the Apache Gold (download)

 

Run-time error 339

Component richtx32.ocx or one its dependencies not correctly registred: a file missing or invalid, hra už mi fungovala, ale potom som ju odinstaloval, nainstaloval som si word manager a smart tests, dalej som do adresara vitware naistaloval apache gold a a hra nasledne nesla spustit a vypisuje tuo spravu, poradte prosim, dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mako666 vložený před 13 lety

Run-time error 339

Component richtx32.ocx or one its dependencies not correctly registred: a file missing or invalid, hra už mi fungovala, ale potom som ju odinstaloval, nainstaloval som si word manager a smart tests, dalej som do adresara vitware naistaloval apache gold a a hra nasledne nesla spustit a vypisuje tuo spravu, poradte prosim, dakujem

Re: Run-time error 339

Proveďte první spuštění „jako správce“ – klikněte na spouštěcí soubor pravým tlačítkem a z nabídky vyberte „spustit jako správce“. Komponent RICHTX32. který hra využívá, si windows zaregsistruje a vše už snad půjde, jak má.

Dejte prosím vědět, zda to pomohlo.

Marek Vít

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Run-time error 339

Proveďte první spuštění „jako správce“ – klikněte na spouštěcí soubor pravým tlačítkem a z nabídky vyberte „spustit jako správce“. Komponent RICHTX32. který hra využívá, si windows zaregsistruje a vše už snad půjde, jak má.

Dejte prosím vědět, zda to pomohlo.

Marek Vít

Re: Re: Run-time error 339

Funguje to!!!! Ďakujem

Dobrý den,

funguje tahle hra i ve Win 8? A funguje odkaz ke stažení? Mně se objevila hláška Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 Děkuji.

Myslím, že by to fungovat mělo. Nám tu ale nejdou teď odkazy ke stažení, hru si můžete ale stáhnout např. na slunecnice.cz

Děkuji za odpověď, zkusím to :-)

Dobrý den, dokončili jsme indiány ale v Apačů se nedokážeme ani rozjet dopředu :-( navíc dictionary nefunguje. A není tu ani žádná nápomocna diskuze. Máme to vzdát? Tak dobrý, už jedeme.

máme tu diskusní fórum:

http://www.helpforenglish.cz/…apache-golda

k rozjetí je potřeba nakrmit koně a pak švihat otěžemi, koně se rozjedou. :-)

Mohla bych se prosím zeptat, proč mi nejde pustit program na Windows XP?

To nedokážu určit. Program by fungovat měl. Z jakého důvodu nefunguje Vám, k tomu bych potřeboval více infomací. Jako např. co znamená “nejde” (co počítač hlásí, co se stane při instalaci, nebo je problém až po instalaci?) atd.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.