Help for English

Autumn test (pre-intermediate)

Komentáře k článku: Autumn test (pre-intermediate)

 

Se spoustou radosti býti prvním komentujícím, mám dotaz :-D u té udivovací otázky, you did what? určitě, ale What did you…? je taky vyloženě špatně? Jen přijde mi to taky v pohodě, prostě takový ten skoro výbuch kdy se za you zaseknu (neřeknu do) a navážu dalším údivem, třeba Why?!?!… Díky za odpověď :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 9 lety

Se spoustou radosti býti prvním komentujícím, mám dotaz :-D u té udivovací otázky, you did what? určitě, ale What did you…? je taky vyloženě špatně? Jen přijde mi to taky v pohodě, prostě takový ten skoro výbuch kdy se za you zaseknu (neřeknu do) a navážu dalším údivem, třeba Why?!?!… Díky za odpověď :)

Jenže zaprvé by tam právě musely být minimálně ty tři tečky “What did you?!” a zadruhé výroky typu “What the…?!” nebo “Well, I('ll)…!” apod. nelze považovat za normální plnohodnotné odpovědi. ;-)

U devítky jsem si přečetl pouze začátek, což byla chyba (dal jsem automaticky sleepy). Škoda toho. :) Ale moc pěkný testík. Děkuji! :)

hezký testík, já bych ho šoupl do intermediate..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 9 lety

hezký testík, já bych ho šoupl do intermediate..

Určit úroveň je vždy obtížné. Pro někoho je obtížnější či lehčí to, pro jiného ono. Podle mne je třeba tento test spíš naopak někde mezi Elementary a Pre-Inter.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 9 lety

Určit úroveň je vždy obtížné. Pro někoho je obtížnější či lehčí to, pro jiného ono. Podle mne je třeba tento test spíš naopak někde mezi Elementary a Pre-Inter.

Co je pro koho obtížné či jednoduché je irelevantní. vazbu had better + inf bych mezi elementary a pre-int rozhodně neřadil…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 9 lety

Co je pro koho obtížné či jednoduché je irelevantní. vazbu had better + inf bych mezi elementary a pre-int rozhodně neřadil…

Toto zrovna ne, to je gramatika pro pre-intermediate (možná o chlup výš). Každopádně test pro Pre-Inter. je test pro studenty, kteří by teoreticky již měli mít tuto úroveň zvládnutou a směřují k Intermediate.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.