Help for English

The right word (Intermediate) # 1

Komentáře k článku: The right word (Intermediate) 1

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 11 lety

Úroveň u tohoto testu je srovnatelná s úrovní předchozích stejného typu a nastavená zcela správně. Nevyskytují se zde žádná spojení, která by intermediate student neměl znát. V sérii Upper-Intermediate jsou výrazy opravdu náročnější a v Elementary zase o dost jednodušší.

Souhlas :-)

také si myslím, že úroveň je nastavena dobře. Stoply mne jen některá slovíčka, která jsem neznala, ale zase díky za ně – alespoň se člověk naučí i něco nového. Hlasuji pro seriál podobných testů :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 11 lety

Ok,to je pravda :-) Já jen že mi to dalo tak zabrat (i když by už nemělo) :-D Jen jedna otázka- místo CORRECT bych dal RIGHT…docela mi to sedělo, pak jsem se rozhodl pro correct nakonec ale když řeknu- 1)..is that right? to je ok 2)..politically right speech…to prave zni trochu divne 3)..I have to right you here…to taky neni 100% krasny ale vzpomnel jsem si na frazi – right your wrongs (ale to je asi starodavne,ze?) :-)

Napsala jsem Right, ale po vyhodnocení jsem se plácla do čela, že jsem nepřišla na Correct – pasuje tam daleko líp.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 11 lety

Mám presne taký istý názor. Toto je minimálne UPPER-Intermediate, ak nie ešte vyššie. Ja som dala len BUT. Ostatné ani z rýchlika.

Tak to jsem nezvlád lépe :-( taky jen BUT MASAKR

Fajn test.:) Jen mě překvapilo, že LEŽET A LHÁT mají v češtině fakt stejný základ? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 9 lety

Fajn test.:) Jen mě překvapilo, že LEŽET A LHÁT mají v češtině fakt stejný základ? :-D

Ano, studovala jsem to v etymologickém slovníku. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 9 lety

Ano, studovala jsem to v etymologickém slovníku. :-)

Aha, to by mě tedy nikdy nenapadlo :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.