Help for English

Import z WM a ST

 

Dotaz (který jsem tu v historii nenašel): Kdysi jsem si koupil program WM, ale s novým počítačem jsem ho znovu neinstaloval. Stejně tak Smart Tests. Nyní v EM vidím, že lze nějak importovat okruhy slovní zásoby z WM i ST. To asi jen nějaké vlastní, mnou vytvořené, že? Jinak EM má všeho více než WM plus ST dohromady? Druhý dotaz: EM přebírá automaticky všechny nově publikované testy na H4E? Děkuji!

English Me obsahuje všechny testy a všechna slovíčka, co obsahovaly i starší programy a k tomu všechny nově přidané (WM ani ST už nestahují nové okruhy a nové testy). EM ná navíc databázi vět, gramatické drily atd.

Vlastní okruhy slovní zásoby vytvořené uživateli lze do Em importovat.

Všechny nově publikované testy a/b/c/d vydané mnou nebo Romanem Svozílkem zaměřené na gramatiku a slovní zásobu se automaticky objevují i v EM a to jak jako celek, tak i jednotlivé otázky zvlášť v příslušných kategoriích.

Jsem naprosto spokojen a nemusím hledat, kde mám ty předchozí programy, či jejich nápovědy. Děkuji!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.