Help for English

Slovíčka v English Me! úrovní B2 a vyššie

 

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či sa dobudúcna počíta s intenzívnejším pridávaním slovnej zásoby do English Me! (vyššie úrovne intermediate/upper-intermediate/ad­vanced). Mám pocit, že kým používatelia vášho systému nižších úrovní majú k dispozícii dostatok slovnej zásoby na precvičovanie, tak na vyššie úrovne sa už trošku zabúda. Keď si vytváram lekcie podľa kníh (napr. úroveň B2), s ktorými pracujem, množstvo slovíčok si musím do lekcie pridávať sama, čo jednak zdržiava, jednak chýba výslovnosť, vety atď. Je logické, že najviac používateľov potrebuje najmä základnú bežnú slovnú zásobu, ale aj pokročilejší by si niektoré slovíčka radi precvičili vo vetách a pod. Inak sa mi s vaším systémom pracuje veľmi dobre, chcem vám vyjadriť môj obdiv a vďaku za prácu, ktorú robíte. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikoland vložený před 9 lety

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či sa dobudúcna počíta s intenzívnejším pridávaním slovnej zásoby do English Me! (vyššie úrovne intermediate/upper-intermediate/ad­vanced). Mám pocit, že kým používatelia vášho systému nižších úrovní majú k dispozícii dostatok slovnej zásoby na precvičovanie, tak na vyššie úrovne sa už trošku zabúda. Keď si vytváram lekcie podľa kníh (napr. úroveň B2), s ktorými pracujem, množstvo slovíčok si musím do lekcie pridávať sama, čo jednak zdržiava, jednak chýba výslovnosť, vety atď. Je logické, že najviac používateľov potrebuje najmä základnú bežnú slovnú zásobu, ale aj pokročilejší by si niektoré slovíčka radi precvičili vo vetách a pod. Inak sa mi s vaším systémom pracuje veľmi dobre, chcem vám vyjadriť môj obdiv a vďaku za prácu, ktorú robíte. :)

Dobrý den,

ano, pracujeme i na přidávání slov vyšších úrovní. Zatím to ale není až tak úplně systematické…roz­šiřování slovníku je ale jednou z našich priorit.

Ďakujem za odpoveď. :) Chcem sa ešte opýtať, ak si ja nejaké slovíčko pridám do lekcie, odošlem vám na autorizáciu a vy ho zautorizujete, bude automaticky v lekcii aktualizované?

Dobrý den,

ano, slovíčka postupně přidáváme. Z počátku jsme to stíhali, nyní máme uživatelů již více a přidávání slovíček žádajících o autorizaci je pomalejší. V moment, kdy slovo přidáme s přepisem výslovnosti, definicí, nahrávkami, obrázkem, příkladovými větami apod., slovo, které máte v okruhu se automaticky aktualizuje.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.