Help for English

Word Manager

 

A nevíte jak je WM omezeno? Potřeboval bych do něj ještě dostat tak 2–3000 slovíček. Ted jich tam mám něco kolem 18000 (po aktualizaci). Vejde se to? .. Já to samozřejmě chápu. Online aplikace jsou v dnešní době nejlepší řešení, už jen kvůli pirátství. Já připojení mám téměř všude, problém je například ve vlaku nebo na veřejných místech kde ještě není zřízeno volné wifi – proto zatím upřednostnuji offline programy, ale brzy také přejdu na English Me.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rasgon vložený před 9 lety

A nevíte jak je WM omezeno? Potřeboval bych do něj ještě dostat tak 2–3000 slovíček. Ted jich tam mám něco kolem 18000 (po aktualizaci). Vejde se to? .. Já to samozřejmě chápu. Online aplikace jsou v dnešní době nejlepší řešení, už jen kvůli pirátství. Já připojení mám téměř všude, problém je například ve vlaku nebo na veřejných místech kde ještě není zřízeno volné wifi – proto zatím upřednostnuji offline programy, ale brzy také přejdu na English Me.

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní odpověď.

Pokud se nepletu, tak by neměl být omezen počet slovíček ve slovníku WM, 3 000 slovíček by neměl být problém. Problém může nastat v počtu slovíček v jednom zkoušení, ale to by byla asi jiná otázka.

S pozdravem
Petr Hudík

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.