Help for English

Easy Clothes

Komentáře k článku: Easy Clothes

 

dotaz

Dobrý den, moc děkuji za tyto super stránky. Chci se jen zeptat jestli je možnost si tu navolit svůj okruh slovíček a zkoušet je ve Vašem programu on line. Jako že bych si sem zadával svoje slovíčka která už umím a přidávala co se naučím a program by mě zkoušel ze všech. Nebo jestli mi můžete nějaký takový program poradit. Děkuji Katka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od katy82 vložený před 16 lety

dotaz

Dobrý den, moc děkuji za tyto super stránky. Chci se jen zeptat jestli je možnost si tu navolit svůj okruh slovíček a zkoušet je ve Vašem programu on line. Jako že bych si sem zadával svoje slovíčka která už umím a přidávala co se naučím a program by mě zkoušel ze všech. Nebo jestli mi můžete nějaký takový program poradit. Děkuji Katka

Re: dotaz

Samozřejmě mohu poradit. Naše online zkoušení je jen ostříhaná (velmi ostříhaná) verze mého programu Language Lab. Ten umí všechno možné, různé typy zkoušení, vytváření vlastních okruhů, zkoušení z více okruhů najednou, pamatuje si problematiucká slova atd atd.

tepláky

Dobrý den, chtěla bych vědět jak se samostatně řeknou tepláky. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lenkakulich vložený před 15 lety

tepláky

Dobrý den, chtěla bych vědět jak se samostatně řeknou tepláky. Děkuji

Re: tepláky

např. TRACKSUIT TROUSERS

taky SWEATPANTS, nebo JOGGERS

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.