Help for English

Reading: Stratford upon Avon

Komentáře k článku: Reading: Stratford upon Avon

 

některé části trochu obtížné, př.ta věta s 20 mil.....

clanek super :-D , i kdyz souhlasim s jarugo, ze vetu s 20mil… sem take nerozlousknul :oops:

Re:

SHAKESPEARE -* jak to znáte, je jen ten nejběžnější pravopis. Jeho jméno se píše a psalo ještě cca dvaceti způsoby. SHAKESPERE je druhý nejběžnější pravopis. Mezi dalšími SHAKSPERE, SHAKESPEAR, SHACKSPEAR apod.

Podívejte se na:
shakespeareau­thorship.com/na­me1.html

mam rad otazky na porozumeni textu, protoze mi jdou :shock:

Námitka

U otázky číslo 5 – RSC otevřela menší, intimní divadla, kde herci mohli mluvit přímo s diváky, to je pravda, ale v otázce je, zda mohli DIVÁCI mluvit s HERCI a to pravda není, nebo se pletu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stepka.T vložený před 16 lety

Námitka

U otázky číslo 5 – RSC otevřela menší, intimní divadla, kde herci mohli mluvit přímo s diváky, to je pravda, ale v otázce je, zda mohli DIVÁCI mluvit s HERCI a to pravda není, nebo se pletu?

Re: Námitka

No, a není to tak trochu obousměrné?
Když s někým mluvíte, mluvíte vy a oni mluví zpátky, ne?

Fíha… Toho jsem se dost bál a nakonec 90%. Taky jsem se nechal zmást s tím „mluvením s diváky“… Zdálo se mi trochu divný, že by nějakej divák hovořil třeba s Králem Learem během představení, tak jsem si taky myslel, že jenom Oni můžou mluvit k divákům.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ninjer vložený před 16 lety

Fíha… Toho jsem se dost bál a nakonec 90%. Taky jsem se nechal zmást s tím „mluvením s diváky“… Zdálo se mi trochu divný, že by nějakej divák hovořil třeba s Králem Learem během představení, tak jsem si taky myslel, že jenom Oni můžou mluvit k divákům.

Re:

No, je pravda, že ta otázka byla celá taková divná. Nahradil jsem ji jinou, teď už je snad jednoznačná.

Konečně zase jednou za 100 %, ono když je to 50/50, tak to jde snadno. :-)

:)

Tak mám 100% :) Chtěl jsem se jenom zeptat, na jakou úroveň by se tenhle článek posuzoval…

Chodím do druhého ročníku na gymnáziu a rád bych si udělal FCE, ale nevím, jestli na to mám :) Reading je určitě moje nejsilnější stránka, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by tam mohlo být něco v téhle úrovni (s čím jsem neměl moc velké problémy)… Díky a přeju hezký den :)

Re:

jo, to jsem v testu taky spletla :c)

Krásný !!

Krásný článek s velikou slovní zásobou :)Miluji tyhle stránky !!!!

Můžu se zeptat na jaké úrovni je tohle reading? Elementary?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kuba Santik vložený před 8 lety

Můžu se zeptat na jaké úrovni je tohle reading? Elementary?

Pre-intermediate
Když zadáte do vyhledávání název článku, objeví se Vám ve výsledcích vpravo barevně vyznačená úroveň.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.