Help for English

možnost diskuze přímo v EnglishMe

 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by neslo přímo v EnglishMe třeba někde vedle hlašení problému přidat další odkaz, kde po jeho kliknuti budu moc s ostatnimi prodiskutovat o této věty/překladu jak je to třeba u Duolingo?

Děkujeme za připomínku. Zvážíme, zda podobnou možnost nepřidat.

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat zda-li je obsah v english me větší než v HFE.?

díky

Marek

Jinak je program výborný doted jsem si projizdel od starteru každý test nebo gramatiku na HFE a chyby jsem si zapisoval do sesitu a uspesnost pocital na kalkulaččce třeba u slovíček :-D tady je všechnio pekne prehledne

Odkaz na příspěvek Příspěvek od logi vložený před 8 lety

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat zda-li je obsah v english me větší než v HFE.?

díky

Marek

Obsah (články, věty, slovní zásoba, testové otázky) je vlastně stejný, přidaná hodnota English Me je v něčem jiném. Zatímco HFE pracuje s již pripravenými aktivitami, English Me si aktivity z celého obsahu vytváří samo.

Chcete např. test na předpřítomný čas? English Me bude z celé databáze vybírat otázky zaměřené na tento jev, tedy i otázky, které jsou např. v různých obecných testech apod. Nebude-li stačit jedno nebo dvě cvičení, English Me je schopné vybrat další a další věty.

Chcete gramatický dril na předpřítomný čas? English Me ze všech vět bude vybírat věty, které odpovídají danému drilu.

Chcete si procvičit slovní zásobu ve větách? English Me zase z celé databáze vybere věty s danými slovíčky, na kterých si budete moci procvičovat.

S větami i slovíčky English Me umí daleko více věcí, např. samo připravuje cvičení na trénink překladu a trénink poslechu (větnéé doplňovačky), umí vytvářet cvičení na Word Formation apod.

Vše v English Me bere v potaz nastavenou úroveň, které potom odpovídají i věty a testové otázky, které pro svá cvičení vybírá.

Samozřejmostí je vedení statistik a přehledu toho, co jste uměl či neuměl.

Chcete

Mám zkušební verzi a u gramatických drilů nejdou statistiky má to tak být?

díky

Marek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od logi vložený před 8 lety

Mám zkušební verzi a u gramatických drilů nejdou statistiky má to tak být?

díky

Marek

Jaké přesně statistiky máte na mysli?

Že se nezobrazí procentuální úspěšnost toho drilu.Vyplním ho ale nezůstane mi u toho graf abych do příště videl jak jsem si vedl

díky

Marek

Dobrý den,

mohu Vás poprosit, abyste podobná hlášení prováděl přímo z English Me, ze stránky, kde k problému dochází. Pomůže nám to problém lépe najít, identifikovat a případně opravit.

Děkuji,

Marek Vít

Ještě bych se chtěl zeptat když si nastavím uroven Starter. Ve výúkovém plánu je v tréninku uroven expert která už podle mě je jiná než starter nebo elemntary. To je tak schválně?

díky

Marek

Obtížnost v doplňování vět není spojená s nastavenou úrovní. Nastavená jazyková úroveň rozhoduje o tom, jaké věty Vám program do cvičení vybere, obtížnost cvičení rozhoduje o tom, kolik slov ve větě bude vynecháno.

Tedy klidně je možné, aby si pokročilý student nastavil obtížnost cvičení EASY, kde mu počítač v pokročilých větách bude vynechávat jen tu a tam jedno slovo. Naopak začátečník si tak může v jednoduchých větách trénovat doplňování např. vždy tří slov po sobě jdoucích.

No jde mi o to že mám nasatvený starter ale cvičení, které jsou ve výukovém plánu se mi zdají těžší než nastavená úroveň viz.u tvaru slov a trenink překladu HARD jako že se mi zdá že ten výukový plán nejde krok po kroku od nejlehčích a v nekterých cvičení přeskakuje urovně. :-)

Marek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od logi vložený před 8 lety

No jde mi o to že mám nasatvený starter ale cvičení, které jsou ve výukovém plánu se mi zdají těžší než nastavená úroveň viz.u tvaru slov a trenink překladu HARD jako že se mi zdá že ten výukový plán nejde krok po kroku od nejlehčích a v nekterých cvičení přeskakuje urovně. :-)

Marek

English Me obecně nepostupuje od lehčích k těžším. Na základě vybrané úrovně sám program vytváří cvičení a to ze slovíček a vět a testových otázek, které mají nastavenou danou úroveň plus / minus 1.

Máteli nastaveno např. ELEMENTARY, English Me bude vybírat z materiálů ELEMENTARY ale i STARTER (-1) a PRE-INTERMEDIATE (+1). Není totiž na škodu si vedle procvičování i opakovat starší věci a zároveň být vystaven jazyku, který může být o trošku těžší.

U některých vět máme úroveň vypočítanou počítačem, což jsme zjistili nebylo úplně nejlepší. Pracujeme ale na ručním nastavení úrovně u všech vět. Proto se někd může stát, že se začátečníkovi objeví věta zbytečně moc těěžká (počítač ne vždy dokáže na základě toho, jak těžká slova a jak těžké gramatické struktury tam jsou, určit přesně úroveň). Mělo by se to ale stávat čím dál méně.

Pokud máte nastavený STARTER, tam by byl vhodné nejprve absolvovat dostupné lekce kurzu pro začátečníky. Ten totiž jde popořadě, od nuly postupně přidává po sobě jdoucí jevy.

Výukový plán na úvodní stránce English Me se generuje vždy automaticky a může úplnému začátečníkovi nadhodit něco, o čem ještě nikdy neslyšel.

Supr díky za vysvětlení. To byl jen můj takový postřeh jinak je program skvělý a určitě ho budu používat.

Marek

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.