Help for English

Aplikace s vlastní zásobou slovíček

 

Zdravím už dlouho na internetu hledám aplikaci na android k testování vlastní slovní zásoby. Tedy chtěl bych si nahrát svojí vlastní zásobu slovíček a poté si slovíčka procvičovat nějakým testem. Myslím si že taková aplikace by mi hodně pomohla na rozšíření slovní zásoby. Ale ať hledám jak hledám žádnou takovou aplikaci nemohu najít. Byl bych rád za každou radu nebo tip na nějakou aplikaci :)

Co třeba Cram flashcards?
Na webu www.cram.com je ikona pro android a iphone.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ericc vložený před 7 lety

Co třeba Cram flashcards?
Na webu www.cram.com je ikona pro android a iphone.

Je to super. Něco takového jsem přesně hledal děkuji mnohokrát :)

Já miluju Quizlet.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 7 lety

Já miluju Quizlet.

Vyzkoušel jsem a také se mi zalíbil. Děkuji :)

Naši aplikaci English Me jste zkoušel? Týden je zdarma a věřím, že nabídne to, co hledáte, i mnohem víc. www.englishme.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 7 lety

Naši aplikaci English Me jste zkoušel? Týden je zdarma a věřím, že nabídne to, co hledáte, i mnohem víc. www.englishme.cz

A jak konkrétně? Našla jsem jenom přidávání slovíček do Oblíbených. Jak si vytvořím vlastní slovníček?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Endyna vložený před 4 lety

A jak konkrétně? Našla jsem jenom přidávání slovíček do Oblíbených. Jak si vytvořím vlastní slovníček?

https://www.englishme.cz/words/ → Vytvořit nový okruh. :)

Nebo se podívejte do naší uživatelské příručky (ve spodní části této stránky).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.