Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

Dobrý den, hru jsem si stáhla ze slunečnice, pokud chci použít slovník, tak to po mně chce language lab. Tady na stránkách jsem se dočetla, že language lab již není k dispozici. Místo něho je program WORD MANAGER. Tento program je placený dle informací. S tímto placeným programem hra spolupracuje? Děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Katy vložený před 7 lety

Dobrý den, hru jsem si stáhla ze slunečnice, pokud chci použít slovník, tak to po mně chce language lab. Tady na stránkách jsem se dočetla, že language lab již není k dispozici. Místo něho je program WORD MANAGER. Tento program je placený dle informací. S tímto placeným programem hra spolupracuje? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

naše hra Ten Little Indians funguje i s Language Lab i s Word Manager, ale oba tyto programy jsou již zastaralé a už je dále nedistribuujeme. Pokud byste o ně měla zájem, napište prosím na info@vitware.cz.

Marek Vít

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 7 lety

Dobrý den,

naše hra Ten Little Indians funguje i s Language Lab i s Word Manager, ale oba tyto programy jsou již zastaralé a už je dále nedistribuujeme. Pokud byste o ně měla zájem, napište prosím na info@vitware.cz.

Marek Vít

Děkuji za rychlou odpověď, mail jsem zaslala.

Dobrý den, stáhla jsem si hru Ten Little Indiana a ze Slunečnice Word Manager demo. Bohužel když chci použít slovník, tak to po mně chce Languae Lab. Jak si mám nastavit, aby se přiřadil slovník Word Manager. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od beruska8 vložený před 7 lety

Dobrý den, stáhla jsem si hru Ten Little Indiana a ze Slunečnice Word Manager demo. Bohužel když chci použít slovník, tak to po mně chce Languae Lab. Jak si mám nastavit, aby se přiřadil slovník Word Manager. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

s hrou fungují pouze plné verze program Language Lab nebo Word Manager. Bohužel už ani jeden z nich není v distribuci.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.