Help for English

Tvoření otázek (cvičení)

Komentáře k článku: Tvoření otázek (cvičení)

 

????

Prečo má byť v 9. otázke likes .. veď predsa nevieme či sa pýtame na 3. osobu ? Odpoveď predsa v reálnom živote dopredu nepoznáme … v teste áno.

????

Prečo má byť v 9. otázke likes .. veď predsa nevieme či sa pýtame na 3. osobu ? Odpoveď predsa v reálnom živote dopredu nepoznáme … v teste áno.

sorry … učím sa pracovať s programom, nechcem byť otravná, že dávam otázky dva krát …

1 chyba

chybu jsem neměl v tvorbě otázce ale v osobě :-( :-D

super díky

bez chyby ! 1OO% :)

Re: ????

protože je to tzv. otázka na podmět,to znamená ,že se domocné do ,does nebo did nepoužívá,ale použije se tázací zájměno wh- /např. who/ ,dále tam opíšeš zbytek věty v příslušném tvaru tzn. v jakém tvaru bude odpověĎ

Dobrý den,

Děkuji za skvělé články a výklad.

Mám dotaz k poslední otázce cvičení.

Je možná I otázka

Who is writing to mom? Pokud očekávaná odpověď je I'am… (Kdo píše matce? Já ji píšu)

Děkuji předem za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Picolik vložený před 11 lety

Dobrý den,

Děkuji za skvělé články a výklad.

Mám dotaz k poslední otázce cvičení.

Je možná I otázka

Who is writing to mom? Pokud očekávaná odpověď je I'am… (Kdo píše matce? Já ji píšu)

Děkuji předem za odpověď.

Určitě jde, platí to i pro přítomný průběhový čas.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Picolik vložený před 11 lety

Dobrý den,

Děkuji za skvělé články a výklad.

Mám dotaz k poslední otázce cvičení.

Je možná I otázka

Who is writing to mom? Pokud očekávaná odpověď je I'am… (Kdo píše matce? Já ji píšu)

Děkuji předem za odpověď.

Jen poznámka: píšeme I am nebo I'm, nikoli I'am

Nezobrazuje se podtrzeni ve vetach. Zkousel jsem restartovat firefox, otevrit test v internet exploreru a vsude je to stejne. Dekuji

Díky za upozornění. Opravíme.

nechápu nic, vaše stránka je ta nejhorší kterou jsem viděla.. děkuji.

Pokud jste to nepochopila zde, tak se obávám, že už nikde jasněji to vysvětlené nedostanete.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.