Help for English

Bulb - žárovka

 

Zdravím! Přivítal bych, kdyby texty, které se objeví po najetí myší na symbol žárovky (ve slovní zásobě), šly zkopírovat do schránky. Nebo jen nevím jak na to? L.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ntvspkr vložený před 6 lety

Zdravím! Přivítal bych, kdyby texty, které se objeví po najetí myší na symbol žárovky (ve slovní zásobě), šly zkopírovat do schránky. Nebo jen nevím jak na to? L.

Když si kliknete na “Verze pro tisk” (dole pod článkem), text žárovek se objeví na konci textu článku.

To jsem zkoušel bez úspěchu, objeví se pouze: Přepis bublinkové nápovědy: a dále nic. Možná je to prohlížečem, používám IE11.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ntvspkr vložený před 6 lety

To jsem zkoušel bez úspěchu, objeví se pouze: Přepis bublinkové nápovědy: a dále nic. Možná je to prohlížečem, používám IE11.

Který článek máte např. konkrétně na mysli? Podívám se na něj v jiných prohlížečích. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ntvspkr vložený před 6 lety

https://www.helpforenglish.cz/article/print?…

Asi opravdu chyba prohlížeče, já tam přepis vět mám. :-)

Právě jsem kontroloval, opravdu to nefunguje. Podíváme se na to.

Nemůžu se přihlásit na Englishme-tedy přihlásím se,ale nedostanu se na předplacené stránky. Václavková Ludmila (valida)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od valida vložený před 6 lety

Nemůžu se přihlásit na Englishme-tedy přihlásím se,ale nedostanu se na předplacené stránky. Václavková Ludmila (valida)

Dobrý den, moc se omlouváme za výpadek. Na řešení pracujeme. Děkujeme za pochopení.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.