Help for English

Složky

 

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné řadit si svoje lekce slovíček do složek? např. “moje slovíčka”, “objective cae” dlouhý seznam lekcí mi přijde celkem nepraktický 

Děkujeme za připomínku. Zkusíme to nějak promyslet. Jinak doporučuji takové věci psát přímo v English me pomocí formuláře ‘nahlásit problém’, která je na každé stránce dole. Lépe se nám potom tyto věci řeší.

Zrovna tohle mi ale přijde opravdu jako obecný problém a třeba se díky tomuto vláknu ozve více lidí, kteří o to stojí.
Pokud by ty složky bylo možné vytvořit, budu také moc rád.

Osobně jsem z EnglishMe dost nadšený, jako pomoc při intenzivním i rekreačním učení je to naprosto nedocenitelné (přesněji řečeno priceless ).
Budu to moci svým studentům doporučovat s vlastní zkušeností. 

Tvorbu složek jsem zatím nenašla a také bych ji velmi uvítala :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anet93 vložený před 10 lety

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné řadit si svoje lekce slovíček do složek? např. “moje slovíčka”, “objective cae” dlouhý seznam lekcí mi přijde celkem nepraktický 

Rád bych se zeptal, jestli jste nějak pokročili v myšlence vytvářet vlastní složky se slovní zásobou podle kategorií… opravdu by se to hodilo, mám už přes 200 okruhů slovíček, začíná to být nepřehledné…

Dobrý den, ano, tuto možnost stále zvažujeme. Jsme si vědomi, že pro aktivnější uživatele je stávající funkce nepřehledná. Bohužel zatím vždy byly věci, které se v daný moment zdály být důležitější. Zkusíme se ale k této myšlence vrátit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.