Help for English

Mé okruhy slovní zásoby

 

Dobrý den, chtěl jsem si vytvořit okruh z vulgárních slov, ale všechna spojení s fuck se mi nezobrazí. Je zde nějaká cenzura která to zakazuje?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Skopec1 vložený před 5 lety

Dobrý den, chtěl jsem si vytvořit okruh z vulgárních slov, ale všechna spojení s fuck se mi nezobrazí. Je zde nějaká cenzura která to zakazuje?

Dobrý den,

děkujeme za zprávu. Ano, protože je program určený i pro děti, nemohli jsme tam volně nechat všechna sprostá slova, co v databázi jsou. Zvažujeme možnost potvrzení věku, kdy potom žádné omezení nebude, ale to je komplikované a není to neprůstřelné.

Omlouváme se za komplikaci.

Pokud to budou slova, která si sám do aplikace přidáte, mělo by je to povolit. Můžete to vyzkoušet?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 5 lety

Dobrý den,

děkujeme za zprávu. Ano, protože je program určený i pro děti, nemohli jsme tam volně nechat všechna sprostá slova, co v databázi jsou. Zvažujeme možnost potvrzení věku, kdy potom žádné omezení nebude, ale to je komplikované a není to neprůstřelné.

Omlouváme se za komplikaci.

Pokud to budou slova, která si sám do aplikace přidáte, mělo by je to povolit. Můžete to vyzkoušet?

Osobně si myslím, že potvrzení věku nemůže nic vyřešit vyřešit. Setkala jsem se s tím na některých webech a podle mě může i žák základní školy odkliknout, že mu už bylo 18.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před rokem

Osobně si myslím, že potvrzení věku nemůže nic vyřešit vyřešit. Setkala jsem se s tím na některých webech a podle mě může i žák základní školy odkliknout, že mu už bylo 18.

Ano, jistě, potom ale je otázka, jestli to již není zodpovědnost toho, kdo věk takto potvrdil, případně toho, kdo nezletilému dovolil používání internetu bez dohledu… ale protože je to těžká otázka, sprostá slova jsou automaticky zablokovaná. Své úsilí zatím chceme věnovat věcem, které budou mít větší užitek. 🙂

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.