Help for English

Popis domu - Bytové domy

Komentáře k článku: Popis domu - Bytové domy

 

Dobrý den, při slově Sousedé – nevím co je správně. Máte zde uvedené dva tvary: Neighbors a Neighbours. Při on-line zkoušení slovíček nevím, jaký tvar mám dát. Jednou mi On-line zkoušení vezme správně jeden tvar, podruhé druhý tvar. A druhá věc, která mě zaskočila při tomto okruhu slovíček je ten, že při On-line zkoušení slovíček, nevím při slově – BYT- jaké slovo po mně program zrovna chce – Apartment nebo Flat? Jak rozliším, při on-line zkoušení slovíček, které slovo zrovna po mně program chce? Děkuji za případnou odpověd.

V definici by mělo být uvedeno, zda se jedná o americké nebo britské slovíčko. Není to tak?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 5 lety

V definici by mělo být uvedeno, zda se jedná o americké nebo britské slovíčko. Není to tak?

Děkuji, už tomu rozumím. Omluvte mne prosím, že jsem byl trochu dezorientovaný a nevšiml jsem si, že při on-line zkoušení to rozlišuje americkou a britskou verzi. Děkuji Vám za nakopnutí:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.