Help for English

Poptavam online ucebnice ktery muzu vytisknout

 

Dobry den,

Odkud mužů jsi stáhnout učebnice aby jsem mohl jich vytisknout? Jsem na B1 level, a mam hodně volných času a chci to využít učeni, ale mě boly oči před počítače porad, a chci vytisknout učebnice a učit se podle učebnice.

S pozdravem,

Martin

Posielam Vám English Grammar in Use – For intermediate Students. Ak ste B1, tak je ako stvorená pre Vás. :-)

EDIT: smazáno adminem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 5 lety

Posielam Vám English Grammar in Use – For intermediate Students. Ak ste B1, tak je ako stvorená pre Vás. :-)

EDIT: smazáno adminem

Dobry den,

Dekuju moc za odkaz, ale vidím ze potřebuje tam FB nebo LinkedIn… Ani jedno s těch nemam.. Jak mužů bez těch 2 stáhnout to?

s pozdravem,

Martin

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 5 lety

Posielam Vám English Grammar in Use – For intermediate Students. Ak ste B1, tak je ako stvorená pre Vás. :-)

EDIT: smazáno adminem

Dobrý den,

neposílejte prosím odkazy na nelegální kopie knih na internetu. Na našich stránkách porušování autorských práv nepodporujeme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 5 lety

Dobrý den,

neposílejte prosím odkazy na nelegální kopie knih na internetu. Na našich stránkách porušování autorských práv nepodporujeme.

Pozabudla som sa a nechala sa uniesť. Ospravedlňujem sa, ak som narobila nejakú galibu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.