Help for English

Nové EnglishMe - statistika

 

Dobrý den,

prosím, kudy se v novém EnglishMe dostanu ke statistice jednotlivých cvičení?

Třeba ve Výukových plánech po kliknutí na fajfčičku vlevo u názvu cvičení se mi zobrazí na kolik procent jsem cvičení udělala a kdy – tj. třeba když jsem ho dělala 3×, tak se mi tam zobrazí 3 datumy nad sebou a u nich % úspěšnosti. Pokud ale kliknu na fajfku u Okruhů slovní zásoby, tak se mi rovnou spustí nabídka zkoušení. Pokud na fajfku neklikám, pouze na ni myší ukážu, tak tam vidím, kdy NAPOSLEDY jsem ten okruh slovní zásoby zkoušela a na kolik %. Ostatní pokusy tam ale nevidím.

V Přehledu v Historii studia vidím názvy cvičení a úspěšnost v konkrétních datumech (jakoby v kalendáři), ale už tam nevidím, že třeba 9.11. jsem toto konkrétní cvičení dělala již počtvrté.

Kde tedy, prosím, najdu KOMPLETNÍ statistiku jednotlivých cvičení?

Děkuji :o)

Dobrý den,

detailní statistiku okruhů slovní zásoby máme v přípravě. Tato část starého English Me se nedala do nového jen tak překlopit, proto se to zpozdilo. Pracujeme ale na tom. Díky za pochopení.

Marek Vít

Dobrý den,

super, nevadí, ráda počkám. Tohle se fakt hodí.

Mějte se a děkuji :o) Lucka

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.