Help for English

Košile, polokošile, tričko, blůza ...

Komentáře k článku: Košile, polokošile, tričko, blůza ...

 

Skvelý článok. Veľmi by som privítala podrobný párový článok na nohavice a potom na zimné vrchné oblečenie (vetrovka, bunda, plášť, sako, pulóver, sveter … ). Téma oblečenia vyzerá byť primitívna (veď všetko sa dá nájsť v slovníku), ale nie je. Je tam dosť kultúrnych odlišností a gramatických chytákov. Ja ako samouk som túto tému s mávnutím ruky pred mnohými rokmi preskočila (veď to je predsa jasné), a teraz sa mi to vracia, stále a dokola zisťujem, že v tom mám chaos a nie a nie sa z neho vymotať.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 3 lety

Skvelý článok. Veľmi by som privítala podrobný párový článok na nohavice a potom na zimné vrchné oblečenie (vetrovka, bunda, plášť, sako, pulóver, sveter … ). Téma oblečenia vyzerá byť primitívna (veď všetko sa dá nájsť v slovníku), ale nie je. Je tam dosť kultúrnych odlišností a gramatických chytákov. Ja ako samouk som túto tému s mávnutím ruky pred mnohými rokmi preskočila (veď to je predsa jasné), a teraz sa mi to vracia, stále a dokola zisťujem, že v tom mám chaos a nie a nie sa z neho vymotať.

Dobrý den,

ano. Povrchně se člověk může naučit pár slovíček, ale pokud jde do detailů, začne se to komplikovat.

Chystáte podrobný článek o svetrech. Kalhoty zvážíme :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.