Help for English

Učení slovíček

 

Dobrý den, šlo by nějak udělat aby mi v sekci samostudium byla automaticky nabízena má vytvořená slova a spojení, které označím jako problematická? Něco jako dělá aplikace anky nebo memrise.

Dobrý den,

děkujeme za poznámku. Určitě to zvážíme. Jestli Vám dobře rozumím, chtěl byste, aby aplikace např. v rámci Opakování slovní zásoby (v sekci Samostudium) umožňovala spustit aktivitu sestavenou jen ze slovíček vlastních, tedy vlastnoručně vložených?

Je nějaký důvod, proč potřebujete vybírat jen tato slova? Tedy pokud budete mít jako problematické slovíčko Chrysanthemum, které v databázi máme, a vedle toho rostlinu Kinnikinnick, také jako problematické slovíčko, kterou jste si ale do databáze vložil sám, co Vás vede k tomu, abyste si chtěl opakovat pouze tu vlastnoručně vloženou rostlinu a už ne tu druhou?

Děkuji za vysvětlení,

Marek Vít

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 3 lety

Dobrý den,

děkujeme za poznámku. Určitě to zvážíme. Jestli Vám dobře rozumím, chtěl byste, aby aplikace např. v rámci Opakování slovní zásoby (v sekci Samostudium) umožňovala spustit aktivitu sestavenou jen ze slovíček vlastních, tedy vlastnoručně vložených?

Je nějaký důvod, proč potřebujete vybírat jen tato slova? Tedy pokud budete mít jako problematické slovíčko Chrysanthemum, které v databázi máme, a vedle toho rostlinu Kinnikinnick, také jako problematické slovíčko, kterou jste si ale do databáze vložil sám, co Vás vede k tomu, abyste si chtěl opakovat pouze tu vlastnoručně vloženou rostlinu a už ne tu druhou?

Děkuji za vysvětlení,

Marek Vít

Dobrý den. Já mám na mysli to, že když si označím slovíčko jako problematické v jakém koliv okruhu který jsem si vytvořil, tak aby šlo zkoušet jen tyto slova. A to ze všech mých slovních okruhů najednou. A co by bylo dobré kdyby šlo ty slova vybírat podle toho kdy jsem si je opakoval naposledy.

Děkuji za upřesnění. Už rozumím, že Vám nešlo o slova vložené do databíze Vámi, ale o slova z Vašich okruhů.

Funkci opakování slovíček budeme přepracovávat a určitě zvážíme možnost opakování slovíček jen z vybraných okruhů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 3 lety

Děkuji za upřesnění. Už rozumím, že Vám nešlo o slova vložené do databíze Vámi, ale o slova z Vašich okruhů.

Funkci opakování slovíček budeme přepracovávat a určitě zvážíme možnost opakování slovíček jen z vybraných okruhů.

Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.