Help for English

Spell It Out Loud - hláskování v počítači

Komentáře k článku: Spell It Out Loud - hláskování v počítači

 

Super

Velmi dobrý program, přestože se učím angličtinu už dost dlouho, dá se říct od školky, abecedu jsem zrovna neovládala, ale s tímhle programem to jde naprosto samo! :idea:
:-D

superrr konečně umím abecedu

Opět mi to nejde spustit…

Re:

Musíte být konkrétní.

Děkuji pane Marek, mám Win 7 a instalace proběhla zcela vpořádku a program pracuje výborně a velmi dobře je zpracovaný. Dne 5.3.2011.

Spell it out Loud

Skvělý program. Už dlouho jsem nenarazil na něco tad dobře udělaného. Díky.

Dobrý den, odkaz nefunguje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od monika30 vložený před 10 lety

Dobrý den, odkaz nefunguje.

omlouváme se, museli jsme program na chvíli odstranit. Měl by být ke stažení na stahovacích serverech jako slunecnice.cz, sosej.cz apod. Pokusíme se ho ale co nejdříve vrátit zpět.

Dobrý deň, prešlo pár ďalších rokov, a vidím, že problém je stále. Ani mne to nefunguje. Vlastne mi to stiahlo, ale nedalo sa to otvoriť a potom mi to chcelo zavíriť počítač. Sťahovala som to zo slunečnice.cz. Písala som im tam reakciu, ale nenamáhajú sa odpovedať.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danielapop44 vložený před 3 lety

Dobrý deň, prešlo pár ďalších rokov, a vidím, že problém je stále. Ani mne to nefunguje. Vlastne mi to stiahlo, ale nedalo sa to otvoriť a potom mi to chcelo zavíriť počítač. Sťahovala som to zo slunečnice.cz. Písala som im tam reakciu, ale nenamáhajú sa odpovedať.

Tato funkce je obsažena v EnglishMe, zkuste týden zdarma! :)
www.englishme.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danielapop44 vložený před 3 lety

Dobrý deň, prešlo pár ďalších rokov, a vidím, že problém je stále. Ani mne to nefunguje. Vlastne mi to stiahlo, ale nedalo sa to otvoriť a potom mi to chcelo zavíriť počítač. Sťahovala som to zo slunečnice.cz. Písala som im tam reakciu, ale nenamáhajú sa odpovedať.

Dobrý den,

program Spell it out Loud používám dodnes s dětmi ve škole. Zrovna před asi dvěma týdny jsem si ho stahoval ze Slunečnice a instaloval na několik počítačů s Win10 bez jakéhokoliv problému.

Jaký konkrétní problém s programem máte? Nebylo to jen upozornění, že chcete otevřít EXE soubor, ve kterém by mohly být viry? Instaloval jsem to dokonce na náš univerzitní počítač, který je blokovaný proti všemu možnému.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 3 lety

Tato funkce je obsažena v EnglishMe, zkuste týden zdarma! :)
www.englishme.cz

A kde přesně ji tam najdu? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Robert Strouhal vložený před 3 lety

A kde přesně ji tam najdu? :)

Není to přesně ono, ale spelling najdete v sekci Samostudium, Obecné, Hláskování nebo Hláskování slov

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.