Help for English

Car Parts - British

Komentáře k článku: Car Parts - British

 

Idea

Zdravím,

napadlo mě co tahle vytvořit nějaký trochu odbornější článek s automobilové branže. Trochu více zabívat věcmi kolem aut. Vnést do těchto stránek trochu technické angličtiny. Třeba zjednodušit publikované články na zahraničních serverch. Tak, aby se dal využít ten skvělí slovník co tu máte naistalovaný-dobble click. Číst si anglické weby je docela dřina. Tady to máte super. Tak ať se daří.

Re: Idea

Připojuji se k návrhu.
Jsem rozhodně pro to, aby se zde vytvořila slovní zásoba a to i slangová. Původně jsem tuto stránku navštívil, abych našel pojmy jako kroutící moment (Torque), výkon a charakteristika motoru, graf výkonnosti motoru, disk kola, polo-osa (semi-floating axis).
Stručně řečeno, přivítám podkapitolu o motorech a rozvodném soustrojí.
Předem děkuji.

Asi chybka. Rear-view mirror (spätné zrkadlo) je zakreslené ako bočné zrkadlo (wing mirror). Spätné zrkadlo sa nachádza vo vnútri auta hore v strede vpredu. Teda obrázok nezodpovedá realite.

Opravíme, díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.