Help for English

Seznam lekcí

 

Zdravím, existuje prosím nějaký seznam článků z kategorie Gramatika, který jde postupně od nejnižší úrovně po nejsložitější a vybírá ty nejdůležitější?

Hledam způsob, jak si zde efektivně připomenout gramatiku a postupně se dostat k té obtížnější.

Díky.

Můžete použít filtr (kliknete na sekci Gramatika a potom nahoře “Zobrazit pouze úrovně:”) – dejte si nejprve zobrazit články pro STARTER a až je projdete, pro ELEMENTARY atd.

U každé zvolené úrovně uvidíte i navíc úroveň o jednu nižší a vyšší, ale díky barvám se budete jednoduše orientovat.

Další informace o fungování webu najdete zde.

Samozřejmě můžete zkusit i aplikaci EnglishMe, kde toto vše máte automaticky včetně procvičení.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před rokem

Můžete použít filtr (kliknete na sekci Gramatika a potom nahoře “Zobrazit pouze úrovně:”) – dejte si nejprve zobrazit články pro STARTER a až je projdete, pro ELEMENTARY atd.

U každé zvolené úrovně uvidíte i navíc úroveň o jednu nižší a vyšší, ale díky barvám se budete jednoduše orientovat.

Další informace o fungování webu najdete zde.

Samozřejmě můžete zkusit i aplikaci EnglishMe, kde toto vše máte automaticky včetně procvičení.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme. :)

Díky, dal jsem na vaši radu a už desátý den jedu EnglishMe.

EnglishMe vypadá přehledně, moderně a nabízí přesně to, co jsem si představoval. Je funkční bez problému i na mobilu. Mohu doporučit všem.

K webové aplikaci bych měl jen drobné výhrady nebo návrhy na vylepšení ohledně uživatelské stránky. Pokud by někoho mé postřehy zajímaly a byl by ochoten se jimi zabývat, tak je rád sepíši.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pstanek vložený před rokem

Díky, dal jsem na vaši radu a už desátý den jedu EnglishMe.

EnglishMe vypadá přehledně, moderně a nabízí přesně to, co jsem si představoval. Je funkční bez problému i na mobilu. Mohu doporučit všem.

K webové aplikaci bych měl jen drobné výhrady nebo návrhy na vylepšení ohledně uživatelské stránky. Pokud by někoho mé postřehy zajímaly a byl by ochoten se jimi zabývat, tak je rád sepíši.

To je skvělé, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu! :)

Jakékoli návrhy jsou pro nás určitě přínosné a budeme se jimi zabývat.
Klidně to sepište. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pstanek vložený před rokem

Díky, dal jsem na vaši radu a už desátý den jedu EnglishMe.

EnglishMe vypadá přehledně, moderně a nabízí přesně to, co jsem si představoval. Je funkční bez problému i na mobilu. Mohu doporučit všem.

K webové aplikaci bych měl jen drobné výhrady nebo návrhy na vylepšení ohledně uživatelské stránky. Pokud by někoho mé postřehy zajímaly a byl by ochoten se jimi zabývat, tak je rád sepíši.

Dobrý den,

moc díky za zpětnou vazbu. Určitě uslyšíme rádi zpětnou vazbu. Vlastně nemusíte ani nic sepisovat. Kdekoliv v aplikaci je možnost “Nahlásit problém”, tedy své připomínky můžete napsat vždy přímo z daného místa, kde na problém apod. narazíte.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.