Help for English

Prosííím o překlad

 

Díky moc :-)

Dreams of when we had just started things

I remember when you started callin' me your miss's
All the play fightin', all the flirtatious disses

…Můžete mi pomoct přeložit prosím?

Sny o té době, kdy jsme vše akorát začali
Vzpomínám na to, kdy jsi mě začal nazývat svojí paní
a to, jak jsme se z legrace prali, všechno to flirtování

(disses jsou různé řeči, obzvlášťe něčestné, neslušné apod.)

jo ták :) pořád jsem myslela, že „disses“ jsou jen samá negativa :D tak teď to dává smysl. díky moc!

a ještě prosím mě opravte, jestli se mýlím:
I can't shake those memories = Nemůžu na to přestat myslet :?:

ok, nebo ‚nemohu se těch myšlenek zbavit‘

děkuju :--)

Dobrý večer,syn měl v DÚ (5. tř.)přeložit větu „Milli jezdí do školy autobusem“ přeložil jako „Milli goes to school by bus.“ má to špatně, poradíte prosím, díky Renata

třeba to má špatně fakticky, ne gramaticky. Gramaticky je ta běta správně. Teď jde jen o to, jestli Milli opravdu jezdí do školy autobusem. :-)

Díky,byla to věta zadaná k překladu, takže asi neměli přemýšlet jestli jezdí nebo ne, nicméně to má podtrženo jako špatně a já fakt nevěděla co stím…jinak tyhle stránky jsou super, anglinu neumím a kvůli synovi budu asi muset začít, zatím lovím vědomosti u Vás a moc mi to pomáhá. Díky :-)

To by mě tedy zajímalo, jak to mělo být „správně“. :-)

Já už vím, proč to paní učitelka neuznala. Syn má pravděpodobně učebnici Project a jsou ve 4. lekci, kde se probírá přítomný čas prostý (učebnici odvozuji podle jména Milli, které tam vystupuje v komiksu). Ve slovníčkách této lekce je vazba take the bus – jet autobusem. Takže paní učitelka očekávala tuto vazbu a nelíbilo se jí, že váš syn použil jinou, kterou se asi ještě neučili.

I tak to ve školách někdy chodí. Bohužel.

Prosila bych moc abyste i pomohli s domácim úkolem ale potřebovala bych to do neděle kdyby byl někdo tak moc hodnej a pomohl my to přeložit.....
pošlu vám text na e-mail tak plosim moc pište předem děkuju :-D :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.