Help for English

Dobrovolně NEPRODÁM NIC ...

 

… protože jsem beznadějný sběratel anglických materiálů.
Nemám nárok to všechno v životě prostudovat, ale mít to musím.
Nabídnete-li něco ZAJÍMAVÉHO, chytnu se na udičku! :-D

Welcome to the club!

Jsem na tom stejně :-) :-)

Já taky, už se mi dokonce zřítila knihovna, ale nemohu si pomoci. Musím mít skoro vše, je to jako droga a stojí mě to spousty peněz. Ale angličtina je tak krásnej jazyk…

Díky všem za podporu. To s tou zřícenou knihovnou je roztomilé! :-)
Inu, hlavně, že jsme zdraví. :-D

přidávám se…až budu v důchodu, tak si otevřu antikvariát, abych si trochu přilepšila :-D …kéž bych tak měla všechno v hlavě a ne jenom v knihovně :-D

a právě jsem se dočetla o novém Macmillan English Dictionary. Já vím, že je pro pokročilé, ale už čertík začíná vystrkovat růžky

To eowyn46: Už dva dny roztomile mrkám na manžela… :-D

já od pátku, co Marek zveřejnil recenzi za Macmillan English Dictionary, počítám korunky i ve spaní, aby vyzbylo těch 714.- No snad se to podaří!

já od pátku, co Marek zveřejnil recenzi za Macmillan English Dictionary, počítám korunky i ve spaní, aby vyzbylo těch 714.- No snad se to podaří!

Včera jsem už neodolala a objednala jsem si English Vocabulary in Use /elementary/ +CD-ROM. Asi jsem blázen, ale kdo je úplně normální?

Jo, ten Macmillan vypadá fakt skvěle, ještě mít ty peníze nazbyt.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.