Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sally vložený před 17 lety

Re:

já bych se ráda zapojila,ale chodím s indiánem bud na sever,na jih zpátky na západ či na východ…když ho pošlu jinam…,tak neposlechne:-)

Re: Re:

asi na to jdete špatně… dovnitř se dostanete dveřmi, pak už je to snadné…

prosim poradte,ja vuuuuuubec nevim co s tim zrcadlem z ruzoveho pokoje a uz vubec nevim co s tou modrou posteli…Nejak mi to nejde…
predem diky…Lucka

dig

ahojte,poradte mi prosím-když chci vykopat díru na zahradě,tak tam dám DIG,jenže on se zeptá kde chci začít!já jsem v tom správným místě,ale nevím,jak mám napsat,že mám kopat přímo tady u těch kytek :?: poradte mi prosím,díky

polštář

a ještě prosííím-jak jsou ty polštáře pink and blue,tak jak ho mám rozříznout-nebo spíš jaký sloveso tam mám dát,já už zkoušela hrozně mooooc a pořád prostě nic no…tak dík

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Lola....
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eva vložený před 17 lety

polštář

a ještě prosííím-jak jsou ty polštáře pink and blue,tak jak ho mám rozříznout-nebo spíš jaký sloveso tam mám dát,já už zkoušela hrozně mooooc a pořád prostě nic no…tak dík

Re: polštář

musíš rozříznout modrej polštář a to pomocí slovesa CUT
na růžovej ti to nepůjde.
nevíš kde vzít krumpáč?

krumpáč

krumpáč vezmeš v zahradní boudě a tam je i bedna s nářadím

pro Wolfchen

nenenene…nerikej mi to…
musim to najit sama… :-D

jak mam udelat aby mu prestala horet ta svicka??? :?:

dig+sofa

helejte,jak mu mám říct,aby kopal???jako já vím,že to je DIG,ale on se furt ptá,kde má začít,že zahrada je velikáááááá :evil: :-) a ještě co mám udělat s tím sofou-gaučem,já už zkoušela strašně moc věcí a on nicccc :?: tak díky

Poraďte mi prosím, jak mám odemknout kůlnu. Buď mi odpovídá, že neví, kterým klíčem nebo že neví, co má odemknout a když to řeknu najednou, tak tomu vůbec nerozumí. :?:

Dobrý, už to mám. Teď zas nemůže najít mapu. Prostě to chce trochu trpělivosti! :-) :-)

Re: Modrý pokoj

MOdrý pokoj je normálně v patře naproti růžovému…

Mám takový problém…v instruk­cích je napsáno, že ty obrázky různých místností by měly jít po kliknutí zvětšit. Ale mě to za nic na světě nejde…nevíte co s tím prsím?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lexie vložený před 17 lety

Mám takový problém…v instruk­cích je napsáno, že ty obrázky různých místností by měly jít po kliknutí zvětšit. Ale mě to za nic na světě nejde…nevíte co s tím prsím?

Re:

Omlouvám se, to šlo v předchozí verzi, ale tam byly obrázky pouze jednobarevné. V nové verzi jsem tento prvek zrušil, celá hra tak zabírá méně místa. Ale v návodu jsem to už jaksi pozapomněl smazat.

Nechápavá

Nikdy som podobnú hru nehrala, ale toto sa mi celkom páčilo, len nechápem, kedy sa hra končí, už mam všetkych 10 indiánov a nič. Alebo to je všetko? Žiadne „Game over“, alebo „Gratulation! You have win the game“?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.