Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lillian vložený před 17 lety

Nechápavá

Nikdy som podobnú hru nehrala, ale toto sa mi celkom páčilo, len nechápem, kedy sa hra končí, už mam všetkych 10 indiánov a nič. Alebo to je všetko? Žiadne „Game over“, alebo „Gratulation! You have win the game“?

Re: Nechápavá

Všechny indiány teď musíte donést domů… tam bude i GAME OVER i CONGRATULATIONS…

je to smutne

Nemuzu se dostat dal pres portret babicky. Maximalne zjisti napis na obraze a ze jsou za nim pavouci, ale nic vic. Please help

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vizour vložený před 17 lety

je to smutne

Nemuzu se dostat dal pres portret babicky. Maximalne zjisti napis na obraze a ze jsou za nim pavouci, ale nic vic. Please help

Re: je to smutne

Přes něj?? Jak to myslíte? Přes ten se nikam nechodí. Prostě běžte dál na sever, nebo zpátky před dům. Portrét je důležitý jen kvůli tomu, co je na něm napsáno.

Jak mám otevřít sajf, prosím

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pájuš vložený před 17 lety

Jak mám otevřít sajf, prosím

Re:

už jsem to dohrála, super hra

:-) Skvělá hra, právě jsem došla domů i s desítkou indiánů. Sice jsem se v jednu chvíli parádně zasekla, chyběli mi nějaké drobnosti, které jsem už předtím vzala, naštěstí mi docvaklo, že je ten chudák s malinkýma pacinkama do kterých se nevejde krumpáč, polštář, svíčka, klíče, mapa, knížka, nůž… :-) , že je prostě někde upustil a stačilo se vrátit. Fakt se mi ta hra líbila, pokračování bych taky uvítala. Jen dotaz:je k něčemu ten kód na úplném konci? :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od frisan vložený před 17 lety

:-) Skvělá hra, právě jsem došla domů i s desítkou indiánů. Sice jsem se v jednu chvíli parádně zasekla, chyběli mi nějaké drobnosti, které jsem už předtím vzala, naštěstí mi docvaklo, že je ten chudák s malinkýma pacinkama do kterých se nevejde krumpáč, polštář, svíčka, klíče, mapa, knížka, nůž… :-) , že je prostě někde upustil a stačilo se vrátit. Fakt se mi ta hra líbila, pokračování bych taky uvítala. Jen dotaz:je k něčemu ten kód na úplném konci? :?:

Re:

Kód byl do několika soutěžích na tomto webu a na vitware.cz, kde stačilo zaslat kód a mohli jste něco vyhrát.

Re:

Padacími dveřmi se dostanete z půdy dolů. Na půdu musíte jinudy…

Re:

pod střechou je truhla…

Žlutý indián

Prosím vás, kde najdu žlutého indiána?? :-(

Mám ho :-D

Re: Rada prosím

Jsou tam schody, takže tuším stačí napsat GO DOWN, nebo GO DOWNSTAIRS, GO DOWN THE STAIRS, nebo snad i jen samotné D.

Gremlins

Z nějakého neznámého důvodu mi nejdou spustit Gremlins, už jsem se o to pokusila potřetí a stále to nejde :(, netuším v čem je problém.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od frisan vložený před 17 lety

Gremlins

Z nějakého neznámého důvodu mi nejdou spustit Gremlins, už jsem se o to pokusila potřetí a stále to nejde :(, netuším v čem je problém.

Re: Gremlins

Kdyžtak mi mailněte, pokusím se poradit. Je to ae hodně stará hra na hodně staré počítače fungující pod hodně starým operačním systémem. Mě ale na XP funguje.

Re: Safe

DIAL + kód

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.