Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Re: Gremlins

Na stránkách vitware.cz

kůlna

chci odemknout kůlnu a mám klíč, co jsem našla pod kobercem, ale on pořád chce specifikovat jaký klíč, už nevím, jak mu to mám říct

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Alia vložený před 17 lety

kůlna

chci odemknout kůlnu a mám klíč, co jsem našla pod kobercem, ale on pořád chce specifikovat jaký klíč, už nevím, jak mu to mám říct

Re: kůlna

Buď ostatní položte, nebo napište, kterým klíčem chcete kůlnu otevřít:

OPEN THE SHED WITH THE SMALL KEY

Re:

No bylo by to pěkný, :-) určitě, ale nemohu se hnout z místa…pořád stojím u dveří a nic nelze…Dík za pomoc při prvním kroku…galina

Výborná hra, ležím doma s angínou a nic mě nezabavilo lépe :-D Bez nápověd bych byla ztracená!

Je to skvělá hra. Chvílemi jsem vážně nevěděl jak dál, ale nebylo to zas tak těžké. Stačilo trochu kombinovat :-) Jenom mám jeden dotaz. Co s tim kódem na konci? :idea:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od My5t1c vložený před 16 lety

Je to skvělá hra. Chvílemi jsem vážně nevěděl jak dál, ale nebylo to zas tak těžké. Stačilo trochu kombinovat :-) Jenom mám jeden dotaz. Co s tim kódem na konci? :idea:

Re:

Ten kód byl do soutěží, kdo ho poslal, mohl vyhrát. V pokračování hry kód bude taky, a zase budou soutěže.

Můžu se zeptat kde je růžovej pokoj? Už jsem tam jednou byla ale neuložila jsem si to a teď ho ani za nic nemůžu najít … :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bianka vložený před 16 lety

Můžu se zeptat kde je růžovej pokoj? Už jsem tam jednou byla ale neuložila jsem si to a teď ho ani za nic nemůžu najít … :?

Re:

Po schodech nahoru a po jedné straně je modrá ložnice, po druhé je růžová.

Jéžiš nj. :D Díky jsem úplně slepá.

Re:

Zkuste jít na sever – GO NORTH.

Re:

Ne ‚ve‘ fontáně, ale ‚na‘ fontáně. Zkuste na ni vylézt…

hnízdo a trezor

Hnízdo – na stromě ve větvích
trezor – za obrazem

95%

zdravím, mam všech 10, ale nevím co ted su na 95 %

Odkaz na příspěvek Příspěvek od John28 vložený před 16 lety

95%

zdravím, mam všech 10, ale nevím co ted su na 95 %

Re: 95%

Teď už hurá domů… z domu ven a pak na jih.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.