Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiří z Poděbrad vložený před 14 lety

suuuuper

Hra se mi líbila a zápletka chytlavá … konečný text (příchozí indián, přenos do prérie) pěkný úvod pro apačovo zlato … děkuji dobrá práce :-)

Re: suuuuper

PS krásně to chodí na win7 – vyzkoušeno…

Cieľ hry

Ušlo mi, čo je zmyslom hry.
Nájsť všetkých desať indiánov ? Mám jedného ,dá sa na niečo použiť ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 14 lety

Cieľ hry

Ušlo mi, čo je zmyslom hry.
Nájsť všetkých desať indiánov ? Mám jedného ,dá sa na niečo použiť ?

Re: Cieľ hry

Ano, najít jich všech deset.

Čtení

Mám problém s tím, že když mu napíšu aby mi přečetl knížku nebo diář tak mi přečte jen kousek a dál už nechce pokračovat…co s tím?

Re: Čtení

Ten kousek stačí.

Prosba

Dobrý den! Nainstalovala jsem úspěšně hru, ale nefunguje spojení se slovníkem. Používám Word Manager a hru jsem instalovala do adresáře Vitware.Díky za radu.

Re: Prosba

Hra zatím pracuje jen s Langauge Lab. Word Manager je o několik let novější, stará hra Ten Little Indians na něj nebyla dělaná. Pokusím se ale vydat novou verzi hry, která už si s WM bude tykat.

TLI 95×145862B…tady jsem nemusela tolik bojovat se slovíčky, moc jsem si to užila. Děkuji!!!

Re: Re: Trapdoor

kde mozem najst ten noz?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrksklnk vložený před 14 lety

Re: Re: Trapdoor

kde mozem najst ten noz?

Re: Re: Re: Trapdoor

V jídelně na stole.

Skvělá hra, úplně jsem zapoměla na idiána na střeše, ale po dvou dnech mě to trklo :-D díky

Re: Re: SEJF pls poradte

Já už to hraji podruhé,ale už si nevzpomenu kdy se vdávala. Ten obraz jsem viděl, ale nevím kdy se vdávala a kde ten letopočet najít. Nepamatuješ si to náhodou?

:)

Říkala jsem si že to bude blbost, ale celkem dost mě to chytlo:D

hra

poradite mi neviem ako mam zacat :? hru co tam ma napisat??

hnízdo

Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit jak mám najít na stromě to hnízdo, potřebuji najít něaké sloveso. děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.