Help for English

Ten Little Indians - Škola hrou

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Škola hrou

 

hurááá

tak jsem to konečně dohrála :-) strávila jsem nad tím dva večery, ale hra je úplně super! sice jsem se musela sem tam kouknout sem do komentářů, protože jinak bych byla ztracená, ale jinak skvělý!

Re: Na střeše

Teď je tam „díra ve střeše“. Jednoduše jděte do té díry.

Koberec s klíčem

Dobrý den, už dlouho zápasím s klíčem pod kobercem v hlavní hale. Zadávám stále špatné příkazy. Poradíte správný? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bohdana vložený před 15 lety

Koberec s klíčem

Dobrý den, už dlouho zápasím s klíčem pod kobercem v hlavní hale. Zadávám stále špatné příkazy. Poradíte správný? Díky

Re: Koberec s klíčem

Např. look under the carpet. :-)

Re: Re:

Jestli máte 95 procent, pak už stačí jen jít domů – GO HOME.

:-)

Tak za tri hodinky dohrano, jupi, zitra zkusim apace, ale to tak jednoduse nevypada

Skvělá hra

Moc děkuji za skvělou a do podrobna promyšlenou hru.Na to, že jsem ze začátku zmateně pobíhala po domě jsem nakonec „dle rad“ našla všech 10 indiánů. :-D Jen jsem se trochu lekla,když se mi propadl střechou na půdu a nestihl vzít černého indiána. :-D Děkuji moc.

Re:

hledej na stěně pod tím, co na stěnách většinou visívá

jak dál?

Ahoj, prosím poraďte mi jak dál? Mám sedm indiánů, barvy bohužel nevím. Snad jsem byla už všude, díru mám vykopanou, v kůlně jsem taky byla i v tajné místnosti. Akorát se mi stále nepodařilo otevřít truhlu na půdě. Mám small key a rusty key. K té truhle bude ale pasovat zřejmě nějaký další klíč, ale kde ho hledat? Prošmejdila jsem celý dům i zahradu. Děkuji za pomoc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ewulka vložený před 15 lety

jak dál?

Ahoj, prosím poraďte mi jak dál? Mám sedm indiánů, barvy bohužel nevím. Snad jsem byla už všude, díru mám vykopanou, v kůlně jsem taky byla i v tajné místnosti. Akorát se mi stále nepodařilo otevřít truhlu na půdě. Mám small key a rusty key. K té truhle bude ale pasovat zřejmě nějaký další klíč, ale kde ho hledat? Prošmejdila jsem celý dům i zahradu. Děkuji za pomoc.

Re: jak dál?

v hnízdě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: jak dál?

v hnízdě.

Re: Re: jak dál?

Děkuji. Už jsem to dohrála. Fakt super :-)

Re:

klikněte ta ikonku, kde je napsáno menu a potom na savegeme

Re: Re: Re: jak dál?

Na stromě.

Re: Re: Re: Re: jak dál?

prozkoumejte větve.

suuuuper

Hra se mi líbila a zápletka chytlavá … konečný text (příchozí indián, přenos do prérie) pěkný úvod pro apačovo zlato … děkuji dobrá práce :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.