Help for English

Obecný test (elementary) #1

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 1

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od justttina vložený před 16 lety

procenta chybííí!!

proč tu nejsou procenta?

Re: procenta chybííí!!

Je to starší test, ten byl dělaný jinou technologií.

děkuju

Tedy klobouk dolů. Před dvěmi měsíci jsem se rozhodnul, že se tu angličtinu musím naučit. Neuměl jsem asi slovo. Přesně tohle je to, co by mi snad mohlo pomoct!!!!!!!!!!!! Skvělý, děkuju moc!!!!!!!

:-) je to docela těžký

super testík :-D

br, pavouk

Tady jsem měla dvě chyby, Spojení He's in bed mi nějak uniklo.Ale pavouka si pamatuju, to se mi líbilo, musím si ho vyhledat, kde to byl.
Vposlední větě jsem hádala – špatně, nemohla jsem si vzpomenout, co se dává před příd.jm., jen jsem myslela na to, že much to nebude. Dala jsem a lot of, vysvětlení bylo dobré, ale u mé chyby se mi objevila odpověď na much /asi/ chybka?

Re: br, pavouk

No, jsou to staré testy, tvořené starým prográmkem. Zřejmě jsem tam někam napsal středník a ten mi vždycky všechny odpovědi a vysvětlení rozhodil. Při převodu na novou verzi to snad opravíme.

Re: Re:

já vám věřím :)

Priemer z 9 testov

Ahoj, Marek,

predpokladám, že takýto tip štatistiky si vieš „vytiahnuť“ zo systému aj sám, ale predsa. Dnes som urobil všetkých 9 testov. Najvyššie dosiahnuté percento 90%, raz som bol podpriemer a celkovo som dosiahol 73.33% úspešnosť. Je čo zlepšovať a vďaka Tvojim stránkam mám na to aj chuť. Vďaka.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Yco vložený před 16 lety

Priemer z 9 testov

Ahoj, Marek,

predpokladám, že takýto tip štatistiky si vieš „vytiahnuť“ zo systému aj sám, ale predsa. Dnes som urobil všetkých 9 testov. Najvyššie dosiahnuté percento 90%, raz som bol podpriemer a celkovo som dosiahol 73.33% úspešnosť. Je čo zlepšovať a vďaka Tvojim stránkam mám na to aj chuť. Vďaka.

Re: Priemer z 9 testov

pozn.: V štatistike v mojom profile chýba prvý a posledný test, neviem prečo? Ale nevadí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Yco vložený před 16 lety

Re: Priemer z 9 testov

pozn.: V štatistike v mojom profile chýba prvý a posledný test, neviem prečo? Ale nevadí.

Re: Re: Priemer z 9 testov

U našich starších testů se ještě statistika nepočítala, jsou tvořené jinou technologií. Plánujeme (už dlouho) převod starších testů na nové… ale zatím jsme raději dělali nové věci, než abychom předělávali staré. Ale určitě se do toho pustíme.

Re: Otázka č. 19

Jasně to tam vypadlo. Hned opravím.

100%-zdá se,že základy jsem nezapomněla,fajn :-)

chyba ve výroku opravy testu

Ve výroku správné odpovědi č. 19 v testu č. 1 pro Elementary je psáno – kde jsi byl: sloveso být v první osobě jednotného čísla je WERE. Nemělo by to být – kde jsi byl: sloveso být v druhé osobě jednotného čísla je WERE? S přáním mnoha úspěchů při studiu všem návštěvnímům Vašich stránek, které se mi mimochodem velice zamluuvají Karel Kočner

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kajis vložený před 15 lety

chyba ve výroku opravy testu

Ve výroku správné odpovědi č. 19 v testu č. 1 pro Elementary je psáno – kde jsi byl: sloveso být v první osobě jednotného čísla je WERE. Nemělo by to být – kde jsi byl: sloveso být v druhé osobě jednotného čísla je WERE? S přáním mnoha úspěchů při studiu všem návštěvnímům Vašich stránek, které se mi mimochodem velice zamluuvají Karel Kočner

Re: chyba ve výroku opravy testu

Ano, mělo, díky.

otázka

Neznáte nějaké podobné stránky na němčinu? :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.