Help for English

Obecný test (elementary) #1

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 1

 

85%! :oops: čekala jsem 100% :-(

Super testy:)… jak jinak musím se přidat k ostatním a poděkovat Vám za tyto stránky…95% :( takové základy a stejně vždy udělám chybku… :-)

Re: Re:

JJ, když jsem viděl tu větu, řekl jsem si: Je to odpověď na otázku, co děláš v 7h? Nebo je to „konstatování“?

Usoudil jsem špatně, ale je dobré, že říkáte, berte testy tak, že pokud tam není uvedeno jinak, je to konstatování. Jen doufám, že to tak bere většina tvůrců testů :)

Re: Cola

COKE je trademark firmy COCA COLA. Není to tedy obecně název pití, i když se už většinou používá pro všechny druhy koly. SPrávně je ale COLA.

Dvojka

Proč u dvojky nemůže být We are having dinner at 7 o clock? vždyť je to blízká budoucnost ne? nebo je to kvůli omu času? díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Jačisko vložený před 14 lety

Dvojka

Proč u dvojky nemůže být We are having dinner at 7 o clock? vždyť je to blízká budoucnost ne? nebo je to kvůli omu času? díky.

Re: Dvojka

Jistě, v kontextu ano. Tady je jen vytržená věta bez čehokoliv okolo… kdyby tu bylo např. TODAY, už by to bylo jasné.

Crazy Baby

Je to tu tezky budu se muset vic ucit :oops:

Zatím spokojenost 75 procent, velmi pěkné :-D

70% úspěšnost :-) celkem dobrý na věčnýho začátečníka s více než ročním výpadkem :-)
Super stránky!!! Díky
Jdu se prokousávat dále…

Upss

Ja som mal len 20% ,, je to velmi zle ked som tretiak na st :-( rednej skole?? prosim o daku radu,,,

Re: caw

zase od tal po tal

18 správně z 20, to není špatné, vaše stránky jsou super :-D

to je moc lehki pro mene :-D :-D

Není u 15) to „much“ navíc? Vždyť samotné funnier už znázorňuje komparativ. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Robert vložený před 13 lety

Není u 15) to „much“ navíc? Vždyť samotné funnier už znázorňuje komparativ. Díky

Re:

ano, a MUCH ho zdůrazňuje. MUCH FUNNIER – daleko legračnější.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.