Help for English

English Grammar in Use

Komentáře k článku: English Grammar in Use

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Gabčule vložený před 15 lety

Grammar in Use

Ahojky, chtela bych se zeptat, má uroven aglictiny je upper-intermediate a chtela bych si zakoupit urcite tuto knizku.Nejsem si ale jista jestli si zakoupit pro uroven inermediate nebo pro advanced.Co myslite,ze je lepsi?

Re: Grammar in Use

No, ona ta úroveň nic moc neříká. Těžko vám poradím. Zkuste si např. udělat na stránkách cambridge.urg/el­t/inuse test z „modrého murphyho“, a uvidíte, jak jste na tom. Pokud to budete mít (skoro) všechno dobře, pak jděte do ADVANCED. Pokud tam mezery budou, zkuste tuto.

english grammar in use

aano tuto knihu mame doma a je naozaj velmi dobra 8-)

výborná knížka

Koupil jsem si jak úroveň elementary tak intermediate a investice vůbec nelituji.Mám to jako doplnění a procvičení toho čemu neporozumím v jazykovce a obě jsou k nezaplacení 8-)

CD

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli cd obsahuje i samotné nahrávky textů v učebnici a jestli je možné někde koupit samotné CD nebo je třeba koupit jej zároveň hned s učebnicí? Předem díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 15 lety

CD

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli cd obsahuje i samotné nahrávky textů v učebnici a jestli je možné někde koupit samotné CD nebo je třeba koupit jej zároveň hned s učebnicí? Předem díky.

Re: CD

Ne, CD neobsahuje nahrávky textů v učebnici.
Jde ho koupit samostatně, ale je skoro stejně drahé jako CD+učebnice.

Dobrý den,
jsem ve druháku na střední škole a naše učitelka angličtiny, je spíš antiangličtinář a mám strach, že s ní novou podobu maturity neudělám. Angličtina mě baví, jen mi ji nikdo nedokáže vysvětlit a tak si chci pořídit nějaké učebnice, se kterými to snad půjde. Měla bych být na úrovni A2 a pravděpodobně i sem, ale potřebovala bych se dostat na B1 a nakonec i na B2.
Vybrala jsem si pár titulů s vašich recenzí, které se mi zalíbili a chtěla bych znát váš názor jestli to nebude zbytečné vyhození peněz.
B1: English grammar in use, Really learn 100 Phrasal verbs, Cambridge vocabulary for PET;
B2: Practical English usage, Cambridge vocabulary for First Certificate.
Je to asi víc knížek, ale peníze chci investovat raději do něčeho užitečného.
Mohl byste mi prosím nějakým způsobem schválit tyto tituly, popřípadě navrhnout něco jiného, byla bych Vám moc vděčná.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adela.Trubelikova vložený před 15 lety

Dobrý den,
jsem ve druháku na střední škole a naše učitelka angličtiny, je spíš antiangličtinář a mám strach, že s ní novou podobu maturity neudělám. Angličtina mě baví, jen mi ji nikdo nedokáže vysvětlit a tak si chci pořídit nějaké učebnice, se kterými to snad půjde. Měla bych být na úrovni A2 a pravděpodobně i sem, ale potřebovala bych se dostat na B1 a nakonec i na B2.
Vybrala jsem si pár titulů s vašich recenzí, které se mi zalíbili a chtěla bych znát váš názor jestli to nebude zbytečné vyhození peněz.
B1: English grammar in use, Really learn 100 Phrasal verbs, Cambridge vocabulary for PET;
B2: Practical English usage, Cambridge vocabulary for First Certificate.
Je to asi víc knížek, ale peníze chci investovat raději do něčeho užitečného.
Mohl byste mi prosím nějakým způsobem schválit tyto tituly, popřípadě navrhnout něco jiného, byla bych Vám moc vděčná.

Re:

Určitě tímto výběrem neprohloupíte. Možná u toho B2 bych se zastavil… zkuste nejdřív tu B1 a k tomu si pořídit např. nějaké cvičné PET testy, tam budete mít tuny cvičení pro danou úroveň včetně poslechů. Např PET PRACTICE TESTS od Longmana a nebo od Black Cat. Až to budete zvládat, přejděte na tu B1.

Grammar in Use

Dobrý den,
Podle mě se nacházím na úrovni průměr intermediate, a rozhoduji se zda si mám pořídit knížku English Grammar in Use, protože na stránkách englishbooks.cz je napsáno že tato kniha je určena pro úroveň intermediate až upper intermediate, avšak v této recenzi se dovídám, že kniha je určena spíše pro pre inter až intermediate, tudíž si nejsem jistý, zda se mé investované peníze vrátí, co o tom soudíte vy?
Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman vložený před 14 lety

Grammar in Use

Dobrý den,
Podle mě se nacházím na úrovni průměr intermediate, a rozhoduji se zda si mám pořídit knížku English Grammar in Use, protože na stránkách englishbooks.cz je napsáno že tato kniha je určena pro úroveň intermediate až upper intermediate, avšak v této recenzi se dovídám, že kniha je určena spíše pro pre inter až intermediate, tudíž si nejsem jistý, zda se mé investované peníze vrátí, co o tom soudíte vy?
Děkuji

Re: Grammar in Use

pokud jste INTERMEDIATE, určitě ano.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Grammar in Use

pokud jste INTERMEDIATE, určitě ano.

Re: Re: Grammar in Use

Moc díky, avšak ještě jeden dotaz, doma už mám novou učebnici Destination B2, i přesto byste mi koupi English Grammar in Use doporučil?
Nebo už je to zbytečné a třeba právě onu gramatiku se pokusit naučit z Destination B2 nebo i vašich stránek?
Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman vložený před 14 lety

Re: Re: Grammar in Use

Moc díky, avšak ještě jeden dotaz, doma už mám novou učebnici Destination B2, i přesto byste mi koupi English Grammar in Use doporučil?
Nebo už je to zbytečné a třeba právě onu gramatiku se pokusit naučit z Destination B2 nebo i vašich stránek?
Díky

Re: Re: Re: Grammar in Use

No, já si nemyslím, že by koupě takové věci byla zbytečná… gramatika se vždycky hodí. Pomocí jedné knihy se ji jen těžko naučíte pořádně. Chce to cvičit, cvičit, cvičit… Když totiž uděláte cvičení v Destination… co potom? CO když to ještě nebudete umět? Nebo opakování po čase? Přece nebudete dělat ta stejná cvičení, to by nemělo smysl.

EGU je perfektní kniha na učení gramatiky. Jedna z nejlepších s kterými jsem se doposud setkal.Doporučuji… :-)

Re:

z tvojho komentara by sa mohol urobit osobitny clanok:D

Dobrý den,
ráda bych si koupila Grammar in Use, ale nevím kterou verzi?! Zjistila jsem, že existuje britská i americká verze (intermediate) od téhož autora. Prosím, nevíte, jak moc se liší, popř. kterou byste doporučil? (americká verze je novější) Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sarty vložený před 13 lety

Dobrý den,
ráda bych si koupila Grammar in Use, ale nevím kterou verzi?! Zjistila jsem, že existuje britská i americká verze (intermediate) od téhož autora. Prosím, nevíte, jak moc se liší, popř. kterou byste doporučil? (americká verze je novější) Děkuji

Re:

Neliší se téměř v ničem, jen každá je zaměřená na jinou verzi angličtiny. Pokud máte zájem o britskou angličtinu, kupte si britskou, pokud tíhnete k americké, kupte si americkou, která je ale poměrně dražší.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.