Help for English

Listening: Everybody Hurts

Komentáře k článku: Listening: Everybody Hurts

 

stažení mp3

A šlo by alespoň nabídnout ke stažení ten poslechový test? Doma mám ještě stále vytáčené připojení (snad už nejsem úplně poslední v republice) :oops: ,stáhl bych si v práci
Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Frank_ vložený před 18 lety

stažení mp3

A šlo by alespoň nabídnout ke stažení ten poslechový test? Doma mám ještě stále vytáčené připojení (snad už nejsem úplně poslední v republice) :oops: ,stáhl bych si v práci
Díky

Re: stažení mp3

Dobrý den,
k článku byl doplněn odkaz „stáhnout mp3“ nyní stačí jen kliknout pravým tlačítkem a z nabídky vybrat uložit jako.

Ještě doplním, že všechny naše testy k vyhodnocení používají JavaScript, který umožňuje např. na vytáčeném připojení nejprve načíst a později, poté co se odpojíte, můžete test vyplnit a nechat vyhodnotit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 18 lety

Re: stažení mp3

Dobrý den,
k článku byl doplněn odkaz „stáhnout mp3“ nyní stačí jen kliknout pravým tlačítkem a z nabídky vybrat uložit jako.

Ještě doplním, že všechny naše testy k vyhodnocení používají JavaScript, který umožňuje např. na vytáčeném připojení nejprve načíst a později, poté co se odpojíte, můžete test vyplnit a nechat vyhodnotit.

Re: Re: stažení mp3

Díky, perfektní!

fakt je, že je tu maximální komfort pro uživatele. naprosto neuvěřitelné.

Jej, tak konecne som v niecom so sebou spokojna… :-D

Re: Dobré …

Na webu Cambridge jsou testy, bude tam i CPE

Nejde sem dát odkaz.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od robil vložený před 17 lety

Re: Dobré …

Na webu Cambridge jsou testy, bude tam i CPE

Nejde sem dát odkaz.

Re: Re: Dobré …

Odkazy na Cambridge jsou v sekci ‚Certifikáty‘.

Prostě super

Jsem nadšená těmito poslechovými cvičeními, máte to skvěle vymyšlené a úžasně propracované. Opět jen a jen chvála :--)
(Even though the voice kind of „hectored“ me, because I was listening to the Poe's pieces on this website, which are narrated by the same voice :-D )

Super poslech,akorat se mi pri vyhodnoceni neukaze moje uspesnost v procentech… :-(

Ahojky,mohla bych se zeptat,nemuzu to moc nikde najit,jsou tady nejake podobne poslechy tomuto ale upper-intermediate??de­kuju moc a omlouvam se,jestli jsem to nekde prehledla

Re: Re: Skvělý článek,

mohli by ste mi prosim vas povedat, ze co vlastne sa moze zadarmo a co nie? Mozete sem dat youtube link, mozete sem dat lyrics(to predsa sa nemoze zakazat davat) ale nemozete podla autorskych prav tu dat obe naraz, ci ako?
vdaka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

Re: Re: Skvělý článek,

mohli by ste mi prosim vas povedat, ze co vlastne sa moze zadarmo a co nie? Mozete sem dat youtube link, mozete sem dat lyrics(to predsa sa nemoze zakazat davat) ale nemozete podla autorskych prav tu dat obe naraz, ci ako?
vdaka

Re: Re: Re: Skvělý článek,

YouTube umožňuje zakotvení obrazu na stránky. Tedy pokud to autor klipu dovolí.

Text se jen tak zadarmo na internet dát nemůže. Za to platíme autorské poplatky.

Re: Re: Re: Re: Skvělý článek,

huh, myslim, ze uz mozete aj to ukotvene video z youtube dat prec: The video is no longer available due to a copyright claim by WMG ;(

inac ten autorsky zakon je fakt otrava potom… ale link na lyrics tu hodit mozete? (nejde o to, ze som lenivy do googlu napisat 5 slov a dat enter, pytam sa len zo zaujimavosti ;-))

Re: Re: Re: Re: Skvělý článek,

Písničku EVERYBODY HURTS (cover verzi) tu máme dokonce se zpěvem i textem v sekci „zábava“.

uf

som sa zapotila :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.