Help for English

Cloze: The Man Who Saved Celtic Music

Komentáře k článku: Cloze: The Man Who Saved Celtic Music

Bestbuy

Taky 80% :) … ale musim přiznat, že moje výkony jsou značně nevyrovnané

kde je chyba??

opravdu mě irituje, že získávám víc bodů v upper-intermediate testech než v těch intermediate… :? :-D

unbelievable!!! 87% a to jen proto, že mi poněkud unikl význam passed down. No po víc jak roce a půl absence ájiny to jde. Jsem teď na mateřský a zaplať pánbůh za Marka a tyto stránky. :-D

Lots of?

Dobrý den, proč nemůže být v poslední mezeře lots?? Dobře, není sice moc pravděpodobné, že by jich bylo lots of tak starých, ale gramaticky je to snad v pořádku ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tynickaaa vložený před 13 lety

Lots of?

Dobrý den, proč nemůže být v poslední mezeře lots?? Dobře, není sice moc pravděpodobné, že by jich bylo lots of tak starých, ale gramaticky je to snad v pořádku ne?

Re: Lots of?

Ano, je to samozřejmě v pořádku. Tuto možnost jsem právě přidal mezi správné odpovědi.

Re: Re: Re: Lots of?

jenže to OF už tam je, takže se přidá jen LOTS, tedy jedno slovo

100% :-D ale bylo to celkem těžký

překlad

He would play the tunes, he had learned – hrával melodie, které se naučil.

Pokud je překlad věty správný, proč je v první větě „would play“ a nikoliv jednoduše „play“. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 12 lety

překlad

He would play the tunes, he had learned – hrával melodie, které se naučil.

Pokud je překlad věty správný, proč je v první větě „would play“ a nikoliv jednoduše „play“. Děkuji za odpověď.

Re: překlad

WOULD se takto často používá pro vyjádření něčeho, co tak bývalo: on hrával, a seržant zapisoval. HE WOULD PLAY je v tomto významu podobné jako HE USED TO PLAY.

Další stovčička

Do takovéhle školy bych chtěla chodit, když mi to tak jde :-D

Hrůza

Jen 67%, jde to se mnou z kopce :oops:, ale jinak hezký testík a dozvěděl jsem se něco zajímavého. 8-)

:-D … I think I have never been so surprised as I am now…100 % (btw je táto veta správne :?: )

Nic moc

Tak jsem moc neuspěla, jen 60% :oops: ach jo… Mám se ještě hodně co učit…

Re: kde je chyba??

jo, to ja si taky rikam, kde je chyba… v tech lehkych se vzdycky na necem nachytam… a ty tezky mi prijdou mnohem lehci… podle ceho se rozdeluje obtiznost?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka.90 vložený před 11 lety

Re: kde je chyba??

jo, to ja si taky rikam, kde je chyba… v tech lehkych se vzdycky na necem nachytam… a ty tezky mi prijdou mnohem lehci… podle ceho se rozdeluje obtiznost?

Re: Re: kde je chyba??

Podle toho, pro kterou úroveň autor test nebo článek zamýšlí.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.