Help for English

Obecný test (elementary) #2

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 2

 

já jenom 65.sem tupé! :?

90% super test! díky za něj

Propadám depce

Nejlepší výsledek 43%… Ach jo…

Tři chybky, tak nevím jestli se mám radovat nebo smutnit, rozhodně zlepšit by to ještě šlo. 8-)

Re:

Tak to jsem si myslel taky, ale po roce bez Angličtiny jsem rád za 90% na Elementary

hurá-starter a mám 80( z toho je ale 40-zásluha tvůrce těchto stránek ,protože se učím jenom podle nich a od 0)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od začátečnice vložený před 16 lety

hurá-starter a mám 80( z toho je ale 40-zásluha tvůrce těchto stránek ,protože se učím jenom podle nich a od 0)

Re:

gratuluji, mně se to povedlo také na 80% 4 chyby,jsem ráda, že jsme se tu sešly.

věčná začátečnice

Jsem ťudla.. když si pak přečtu vysvětlení, tak řeknu „ajoo vlastně“.. Asi se moc soustředím, nebo naopak vůbec :? Ale Marku díky, chválím. Jsem tu prvně, a určitě ne naposled.

Nevyhodnocení testu

Chtěla jsem se zeptat, dělám si tu některé testy a i když jsem zaregistrovaná, test vyplním a stisknu Vyhodnotit a test se nevyhodnotí a jen se mi ukáže tabulka:

Vyhodnocení testu

správné odpovědi: ?
špatné odpovědi: ?
úspěšnost: ? %

průměrná úspěšnost otatních uživatelů v tomto testu: 67%

Můžete mi nějak poradit? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zouzalina vložený před 16 lety

Nevyhodnocení testu

Chtěla jsem se zeptat, dělám si tu některé testy a i když jsem zaregistrovaná, test vyplním a stisknu Vyhodnotit a test se nevyhodnotí a jen se mi ukáže tabulka:

Vyhodnocení testu

správné odpovědi: ?
špatné odpovědi: ?
úspěšnost: ? %

průměrná úspěšnost otatních uživatelů v tomto testu: 67%

Můžete mi nějak poradit? Děkuji

Re: Nevyhodnocení testu

To netuším. Zkuste se zeptat pana Petra Hudíka, programátora tohoto webu. Snad vám poradí.

90%-dvě chybyčky-teda jedna,jednu otázku jsem nevyplnila a přehlédla to!

Tak tenhle test mi dopadl skvěle.
SUPER STRÁNKY, MOC MI POMÁHAJÍ. 8-)

LOLUT

90%-středně těžký test :o

5 chyb a ještě k tomu tak hloupých!! taková ostuda :oops:

super bez chybičky:-D to potěší

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.