Help for English

Minulé časy (Geoffrey Chaucer)

Komentáře k článku: Minulé časy (Geoffrey Chaucer)

 

Re: Vážně dobré

Vše funguje na bázi javaskriptů, takže když se vám test načte do počítače, pro vyhodnocení už nepotřebujete být připojen.

soukromy dotaz

Chtel bych se zeptat, jake jsou potreba zkousky k ziskani zivnosti jako prekladatel.Cili, co vsechno musim mit, abych se anglictinou mohl zivit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od huhukoktejl vložený před 17 lety

soukromy dotaz

Chtel bych se zeptat, jake jsou potreba zkousky k ziskani zivnosti jako prekladatel.Cili, co vsechno musim mit, abych se anglictinou mohl zivit.

Re: soukromy dotaz

Ne, na to žádné zkoušky nepotřebujete, legálně. Samozřejmě že když je budete mít, tak vám spíše někdo svěří výuku či překlad. Pro založení živnosti ale potřebujete jen 1000 Kč, občanku, výpis z trestního rejstříku, a potvrzení o bezúhonnosti.

:(

50% :oops:

3 chyby, no.

chyba?

Chci se zeptat na vetu s DISAPPEAR… Napsala jsem do řešení předminulý čas a počítač mi ho uznal. Ve vysvětlení, ale PC píše, že je nutno použít čas minulý prostý, proto by mě zajímalo, jak to tedy je????? Díky. Možná je to neodhalená chyba?

Re: chyba?

Ne, spíš jsem zde uznal obě odpovědi, i když minulý prostý je zde lepší. Chápat se to ale dá oběma způsoby, když se přiblížil, byly už pryč, nebo když se přiblížil, zmizely.

čo povedať 58 % úspečnosť :oops: !!! zopakovať si poriadne teóriu!!!!

ještě

dobrý den, ještě budou takovéhle testy? hurá, už pak ani nevím, že se něco učim :-D, dřív bych tohle nikdy nepochopil, thank you, jesus for HFE 8-)

83%

2 chyby, to jde :-)

Děkuji za super testíky. :-D

Mohlo by být u … only an old, ugly woman sitting … místo was sitting? Chtěla jsem říci stará ošklivá žena sedící…

technické potíže

S Vašimi výukovými stránkami jsem moc spokojená a moc za ně děkuji…Jen s tímto cvičením mám vždy technické potíže – hodnocení odpovědi se mi zobrazí jen u prvních dvou doplněných slov. Takže nevím, co je správně a co špatně. Je chyba v mém počítači? Děkuji

Dobrý den, Marku.
Moc děkuji za tyto stránky, učím se z nich každý den a vážně mi moc pomáhají. Mám ale problém s tímto cvičením. Odpovědi se mi zobrazují jen u prvních dvou spojení, dále už ne. Vím tedy jen to, že mám tři chyby. Můžete mi prosím napsat, kde jsem dále udělala chybu, když jsem to doplnila takto: does not find, would die, saw, were dancing, wanted, disappeared, came, sat, had danced, could
díky, Helena

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Falcco1 vložený před 14 lety

Dobrý den, Marku.
Moc děkuji za tyto stránky, učím se z nich každý den a vážně mi moc pomáhají. Mám ale problém s tímto cvičením. Odpovědi se mi zobrazují jen u prvních dvou spojení, dále už ne. Vím tedy jen to, že mám tři chyby. Můžete mi prosím napsat, kde jsem dále udělala chybu, když jsem to doplnila takto: does not find, would die, saw, were dancing, wanted, disappeared, came, sat, had danced, could
díky, Helena

Re:

Mně to funguje OK. Jaký máte prohlížeč?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.