Help for English

Oscar Wilde: The Happy Prince

Komentáře k článku: Oscar Wilde: The Happy Prince

 

Jejej, to bylo dojemný. :-D

Re:

Článek a nahrávka jsou výbornými pomocníky pro učení angličtiny.

Titulek

Tuto pohádku jsem četla i v nezkrácené verzi a proto se mi zdá tato zkrácená možná trochu nedokonalá kvůli možnému nepochopení některých věcí. Třeba hned na začátku. Ale jinak pěkná pohádka:)

super

je to super- ste OK

christinka14

jj super článek..ani sem se nemusela koukat do slovníku,,miluji angličtinu ..ale mám se toho ještě strašně moc učit.. :-) :oops:

Smutný

Díky těmto stránkám jsem se stala „závislákem“ na angličtině a jakmile děti ulehnou, hned jsem tady. Z nahrávek jsem nadšená, protože potřebuju trénovat listening na CAE, ale nebylo by tam něco méně smutnýho? Z Devoted friend jsem nemohla usnout a toho prince jsem obrečela :-( . Ale jinak jste super, díky moc.

lukas

Exelentní ale možná by tam scházela, jako je u jinačích textů na konci slovní zásoba.

Moc pěknéé

Tenhle příběh je vážně dost dojemnej.....a jinak co se těhlech stránek týče..jsou moc pěkný a moc mi pomáhají s ájinou…doufám, že někdy budu umět mluvit skoro jako ti mluvčí.....no uvidíme ;-) :D

Krásný příběh

Opravdu krásný a dojemný příběh. Skvělé číst spolu se zvukovou nahrávkou !
Díky !… :-D

Zdravim Vas. teto povidce jsem rozumel uplne perfektne, nemel jsem krome asi trech slov zadny problem.Jak se ted posunout vys? Mam zacit cist slozitejsi neupravene texty, nebo pokracovat nejakou dobu na tehle urovni? Diky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kiwimira vložený před 15 lety

Zdravim Vas. teto povidce jsem rozumel uplne perfektne, nemel jsem krome asi trech slov zadny problem.Jak se ted posunout vys? Mam zacit cist slozitejsi neupravene texty, nebo pokracovat nejakou dobu na tehle urovni? Diky.

Re:

Na co se cítíte. Vůbec nevadí, když je materiál, se kterým pracujete, o nějakou tu úroveň výš.

chvála, díky

Po delší době jsem se zase dostala k těmto stránkám a jsem stále nadšená – občas čtu komentáře ostatních a s projevy díků a nadšení mohu jen souhlasit. Nejprve jsem si říkala, pro nosit dříví do lesa, ale chvály není nikdy dost! Takže přeji hodně sil celému týmu lidí, kteří tyhle stránky dělají a těším se na jejich další úžasné nabídky (lepší stránky jsem fakt nenašla , ale to mi asi věříte)- a taky zdravím všechny uživatele stránek :-)

Trocha díků…

Zdravím, tak jako jeden z mnoha kterým tyto stránky přináší radost bych chtěl za Vaši neustálou práci na webu a za web samotný. Jsou to bezkonkurenčně nejlepší stránky, které znám a trávím tady hodně času. O hodně jsem se díky Vám v ang. zlepšil diky za to :-). No říkal jsem si jestli mám takovýto děkovný příspěvek napsat že jich máte spoustu. Ale myslím, že chvály není nikdy dost… 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaromír Devátý vložený před 14 lety

Trocha díků…

Zdravím, tak jako jeden z mnoha kterým tyto stránky přináší radost bych chtěl za Vaši neustálou práci na webu a za web samotný. Jsou to bezkonkurenčně nejlepší stránky, které znám a trávím tady hodně času. O hodně jsem se díky Vám v ang. zlepšil diky za to :-). No říkal jsem si jestli mám takovýto děkovný příspěvek napsat že jich máte spoustu. Ale myslím, že chvály není nikdy dost… 8-)

Re: Trocha díků…

Díky!

Dobrý den,
mám dotaz ohledně této věty: They are made of precious jewels, which were brought out of India a thousand years ago.
Proč je před thousand člen, vždyť je to množné číslo…?? Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.