Help for English

Wife of Bath's Tale

Komentáře k článku: Wife of Bath's Tale

 

Přidávám se do zástupu chvalitelů. Tyto stránky jsou opravdu úžasné…Patří Vám má hluboká poklona :-)

DRUHÝM ROKEM SE SNAŽÍ UČIT ANGLICKY VE SVÝCH 52 LETECH MI TO MOC NEJDE,ALE VAŠE STRÁNKY MI MOC POMÁHAJI.DĚKUJI. ALENA. :oops:

Díky

I já se připojuji s chválou. Učím ve volném čase AJ a studentům se stránky moc líbí a myslím, že touto interaktivní formou si i hodně zapamatují. Jen se chci zeptat – pokud učím někoho na úrovni intermediate a výš – není někde na stránkách osnova, podle které by se dala sestavit osnova co a v jakém pořadí probrat tak, abch třeba na něco nezapomněla? Něco jako je AJ pro začátečníky, ale por vyšší úrovně? Moc děkuji :-) Eva B.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od EvikB vložený před 15 lety

Díky

I já se připojuji s chválou. Učím ve volném čase AJ a studentům se stránky moc líbí a myslím, že touto interaktivní formou si i hodně zapamatují. Jen se chci zeptat – pokud učím někoho na úrovni intermediate a výš – není někde na stránkách osnova, podle které by se dala sestavit osnova co a v jakém pořadí probrat tak, abch třeba na něco nezapomněla? Něco jako je AJ pro začátečníky, ale por vyšší úrovně? Moc děkuji :-) Eva B.

Re: Díky

To bohužel není. Takových osnov jsou desítky a každá učebnice je má trochu jiné. Záleží na každém. Na stránky jsem se ani nenamáhal něco takového dát, protože každý student má jiné potřeby. Třeba ale časem nějakou kostru připravím.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.