Help for English

Obecný test (elementary) #3

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 3

 

no to bych prvně musela umět

lend and borrow

ahoj vsem.Stale mam zmatek jaky je rozdil mezi lend a borrow.Dekuji

dobrej testík

Ježíš, ten chleba! :D

tady se dobre uci na testy z ajiny good job :-D

it is ok

Zavedla me sem ucitelka na ajinu .. a musim rict moc dobre stranky :-)..libi se mi jak je to dycky vysvetlem opravdu skvele… :-D

ty počty

Na to, že se anglicky učím už docela dlouho jsem to pěkně zbabrala. Mimochodem, proč je chleba nepočitatelný? Přece si ho nekupuju na váhu. Znamená to, že když bych si koupila bochník chleba, tak už bude počitatelný? Ta kočička mi taky teda dala. STejně tak jako ostatní nás učili ukazovat na kočičky IT. Ale je pravda, že jsem zaslechla i o he a she.

Re: ty počty

protože v angličtině slovo BREAD neoznačuje jeden bochník, ale prostě typ potraviny, stejně jako např. RICE (rýže) apod.

Jenom 60% :-(

super stranka muselo dat praci fiha :shock:

Ahoj. Máte chybu v otázce číslo 16. Mark is taller than me (Máte tam: Mark is taller than I am).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MireCzech vložený před 16 lety

Ahoj. Máte chybu v otázce číslo 16. Mark is taller than me (Máte tam: Mark is taller than I am).

Re:

A co je na tom špatně?

je to tu ozaj na jednotku :-D

Re: Re: Re: Re: mozžnost ??

ju.

I am confused! Ziji v domeni, ze se pro zvirata pouziva IT – pokud nejde o domaci mazlicky, o ketrych uz se drive mluvilo.. Jako treba: My cat Kim is very cute. She is black…???

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.