Help for English

Slovní zásoba z učebnic

Komentáře k článku: Slovní zásoba z učebnic

 

New Headway-slovíčka

Dotaz Bude dokončena slovní zásoba pro Headway Elementary i s výslovností? Vždyť se to dá i oskenovat a rychle vložit. Mně by to ohromně pomohlo, mít to na jednom místě a nemuset otevírat k počítači i učebnici. Děkuji :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mamka vložený před 17 lety

New Headway-slovíčka

Dotaz Bude dokončena slovní zásoba pro Headway Elementary i s výslovností? Vždyť se to dá i oskenovat a rychle vložit. Mně by to ohromně pomohlo, mít to na jednom místě a nemuset otevírat k počítači i učebnici. Děkuji :-)

Re: New Headway-slovíčka

Tak snadné to není (skenovat a poslat). Slovíčka z učebnice musím vybrat, potom je zadat do editoru. A pokud takové slůvko ve slovníku ještě nemáme, musím vyplnit komplet všechny položky. Mohli bychom použít ofifiální seznamy slovíček od Oxford University Press, ale tam bychom potom neměli všechny položky. Určitě ale na tom zapracuji, když vidím, že je o to zájem.

Reward

Díky za slovní zásobu k učebnici Reward intermediate… Docela hodně mi pomohla, ale bohužel už jsme u lekce 31…

Time to talk (I – IV)
Docela se mi ty učebnice líbí.
Díky za skvělý web

Doufám, že časem přibude new headway upper-intermediate :-)

Dobrý den, bylo by možné časem přidat slovíčka i z učebnic International Express od Oxfordu? Jinak moc děkuji za tyto stále lepší a lepší stránky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mata vložený před 16 lety

Dobrý den, bylo by možné časem přidat slovíčka i z učebnic International Express od Oxfordu? Jinak moc děkuji za tyto stále lepší a lepší stránky.

Re:

Pokud o to bude zájem, proč ne. Je to od Oxfordu a Oxford nám svolení dal.

Mohl byste mi prosím poslat ne e-mail slovní zásobu z Headway Pre-Intermediate a mám dotaz, jestli by nebylo možné stáhnout slovní zásobu z okruhů, který máte tady na internetu. Na internetu jich máte kolem 900, v Language Lab jich je asi kolem 100.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Mohl byste mi prosím poslat ne e-mail slovní zásobu z Headway Pre-Intermediate a mám dotaz, jestli by nebylo možné stáhnout slovní zásobu z okruhů, který máte tady na internetu. Na internetu jich máte kolem 900, v Language Lab jich je asi kolem 100.

Re:

Odesláno.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Odesláno.

Re: Re:

Děkuji, funguje to dobře. A ještě mám dotaz, když si někdy přeinstalovávám windows, tak mi stačí zálohovat složku Lessons a později ji tam nakopírovat, abych si nemusel znovu vytvářet svoje okruhy, které jsem si vytvořil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Děkuji, funguje to dobře. A ještě mám dotaz, když si někdy přeinstalovávám windows, tak mi stačí zálohovat složku Lessons a později ji tam nakopírovat, abych si nemusel znovu vytvářet svoje okruhy, které jsem si vytvořil.

Re: Re: Re:

Přesně tak.

intermediate

Dobrý den,chtela bych se zeptat jestli budou i slovicka z New Headway-Intermediate
díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Katleen vložený před 16 lety

intermediate

Dobrý den,chtela bych se zeptat jestli budou i slovicka z New Headway-Intermediate
díky :-)

Re: intermediate

Snad ano.

Předně chci též poděkovat za Vaší práci a mám dotaz, zda plánujete zařadit slovíčka z učebnic „Time to talk“ máme v práci povinně tuto učebnici.Děkuji V.

Slovní zásoba HR

Chtěl jsem se zeptat, zda někdo nevíte jestli existuje nějaký slovník personalistky a z oblasti mezd
Děkuji
Víťa

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.