Help for English

The Gingerbread Man

Komentáře k článku: The Gingerbread Man

 

Hi, tak jsem koukla na storynory.....to je paráda. Kdo tam ještě nebyl, o hodně přišel :-) S takovou bude za chvilku anglicky úplně válet. Fakt mazec stránky…jak helpforenglish, tak i storynory. Tlesk, tlesk :-)

Je to super :-)

Sheyla

you can, can you? -jsem dosud neznala..zas něco navíc..znám jen -you can't, can you?

Dobrý den, jak je možné, že mi jde přehrát jen část poslechu? Po prvních dvou odstavcích jsem na konci nahrávky…?

monter

přivítal bych mít možnost si porovnat svůj překlad s překladem článku od Vás

Rad bych se zeptal, jestli na tom StoryNory je vetsina pohadek zhruba na urovni Intermediate jako tato?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bhaal vložený před 13 lety

Rad bych se zeptal, jestli na tom StoryNory je vetsina pohadek zhruba na urovni Intermediate jako tato?

Re:

Jsou tam i těžší… snažil jsem se vybírat něco srozumitelnějšího.

Nerozumím tomu slovesu roll na začátku. Jakože se kutálel? Prece nebyl míč, tak jak se mohl válet? Nebo má sloveso roll i jinej význam, kterej prekladače neskýtají?

taky se chci zeptat na to: „and by and by came to a…“ prekládam si to dobre že: šel a šel až prišel ke…?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.