Help for English

Obecný test (elementary) #4

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 4

 

zlepšuji se- na podruhé mám 98% moc děkuji za tyhle stránky :-D

Ucim se tady ve Skotsku anglicky uz par let a tenhle obrat"neednt" jsem jeste neslysela.Je mi teprve jedenact buh vi co se jeste naucim. :-D

Re: Re: Re:

Díky, žes nám to řekl. Já své chyby uznám (měl sem 60% :-( )

aj mne sa tu velmi paci…skladam poklonu :-)

Re: Re: Re:

mě se zdají skvělé, hlavně taky je skvělé to, že si je někde můžu zkoušet zadarmo, kdo ti dá dneska něco zadarmo ty jo

Děkujem

je to Fakt super :-)

Re: dotaz

Na našem webu to najdete pod heslem „gerundium“. Jmenuje se tak článek v sekci GRAMATIKA.

Asi před rokem jsem tento test udělal, měl jsem 70 %. Zkusil jsem si ho udělat dnes a mám 100 %. Takže aspoň vím, že jsem se něco naučil.

95%

ajajaj :? :-(
Nevím proč jsem si myslela, že se „needn't“ pojí s TO :-(

Re: Re:

To sa máte… V slovenčine sa to povie: „Sú tam peňaženka a kľúče.“ (Je tam spolu viac vecí.)

Re: Re: Re:

I don't agree with you. Helpforenglish is impressive!!!

Re: paráda!

Congratulation You are skilful:-)

85% :shock: Naprosto neuvěřitelný výsledek, a to zbývající navíc byly tak hloupé a zbytečné chyby :-D
Marku mockrát díky za tak skvělé stránky a za všechnu péči kterou tu tak nezištně věnujete „svým“ studentům. Konečně mám zase chuť se do toho trochu opřít a začít se zase učit :-) .

lolut

90%-Bohežel tyto testy mají 20 otázek-mě stačí 10…

Re: Re: Re:

Ačkoliv s Milanem nesouhlasím, musím se ho zastat. Každý by měl mít právo říct, co se mu nelíbí, aniž by musel dokazovat, že danou činnost dokáže lépe. Netvrďte mi, že jste nikdy neprohlásili, že se vám nějaký film nelíbill a dají se vymyslet i závažnější témata. Navíc se Milan neuchýlil k vulgarismům a měl dost odvahy se podepsat.
Co bych jeho příspěvku vytkl, je neurčitost, kdyby napsal, co přesně se mu nelíbí, určitě by to pro autora testu bylo přínosnější.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.