Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

záhrada

Ja by som sa chcela spýtať, že kde treba kopať v tej záhrade, mapu som už preštudovala, ale veľa som nezistila, a už mi chýba len posledný indián. Vopred ďakujem.
A inak super, super hra :).

Ahoj,mám problém se slovníkem. Mám ho nainstalovaný, ale pořád mi píše, že si ho mám nainstalovat, prosím, poraďte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana20111 vložený před 14 lety

Ahoj,mám problém se slovníkem. Mám ho nainstalovaný, ale pořád mi píše, že si ho mám nainstalovat, prosím, poraďte.

Re:

Máte nainstalovaný Language Lab? Aby fungoval slovníček ve hře, musí být hra nainstalovaná ve stejném adresáři jako LL.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Máte nainstalovaný Language Lab? Aby fungoval slovníček ve hře, musí být hra nainstalovaná ve stejném adresáři jako LL.

Re: Re:

Mám nainstalovaný Word manager, je to ono? Pokud ne, kde si můžu opatřit Language Lab? Dík.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana20111 vložený před 14 lety

Re: Re:

Mám nainstalovaný Word manager, je to ono? Pokud ne, kde si můžu opatřit Language Lab? Dík.

Re: Re: Re:

TLI je starší hra, ještě není předělaná, aby spolupracovala s WM. Pokud ale máte Word Manager, můžu Vám zdarma Language Lab poslat. Je to předchůdce WM. Používali byste ho jen jako slovníček k indiánům. Napište mi na vitware.cz.

Super hra

Opravdu povedená hra, moc se mi líbila. Šedé místnosti mě také zmátly, ale největší problém jsem měla s vymyslením příkazu GO HOME na konci hry :-D Každopádně jsem si kromě angličtiny procvičila pořádně i mozkové závity.

Re: pomoc!

Musíte najít mapu. Bez té to nepůjde. Mapa je dole v temné místnosti, kam se musí se svíčkou. Potřebovat budete i knihu… o čem je?

Re: čo s tým?

Kde Vám to tuto chybu zobrazuje?

sejf

Prosím, kde je sejf? :oops:

Re: sejf

Pod obrazem.

Dobrý den, nemůžu se ani za nic dostat ze střechy:-( Zkoušela jsem uz všechny povely!Hlasí, že kominem to nejde, protoze neni santa klaus… :-D zpatky taky nic, jinou diru najit neumi…tak co????jsem zoufalá:-)

když se do toho komína dostatečně nahnete, propadnete se střechou dolů, úplně bez práce. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

když se do toho komína dostatečně nahnete, propadnete se střechou dolů, úplně bez práce. :-)

aha jsem uplne trouba-děkuji :-)

Mohl bych se prosím zeptet jak mám otevřít tu truhlu? děkuju za odpověď ;)

ehm, open the chest… ale musí se napřed odemknout, myslím. Na to potřebujete klíček. Klíče jsou ve hře tři. Jeden máte od začátku hry u sebe, druhý najdete dole v hale a třetí najdete někde na stromě.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.