Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

DOBRY NO, ja nevim jak dal ze vstupni haly

Uvítal bych radu, ale asi to nema cenu zkoušet hrat když sem zakys hned na začátku, akorat sem odemknul a prozkoumal obraz

tak minutu na to sem na to prisel, go nekam, oka

ale ani nevim jak vzit neco zajimavyho pod kobercem odsunout nekde tak by se fakt hodila rada, naky postrceni

např. LOOK UNDER THE CARPET. Prostě jednoduché anglické příkazy.

tak sem ho i našel, ale pod tim kobercem nevim jak to vytahnout/rada/??

aha aha rek bych ze sem to zkousel , dik za odpoved povedlo se

aha aha rek bych ze sem to zkousel , dik za odpoved povedlo se

nevíte prosím někdo, kde sehnat nůž na rozříznutí polštáře?mě se to nějak nedaří:-|

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Alisie vložený před 11 lety

nevíte prosím někdo, kde sehnat nůž na rozříznutí polštáře?mě se to nějak nedaří:-|

Na jídelním stole, myslím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Na jídelním stole, myslím.

Moc děkuju, zkusim to.

Dobrý den, jak mám hlavního hrdinu donutit, aby se nějak vsoukal do komína? Zkoušel sem snad úplně všechno, pokaždé mi napsal buď, že tomu nerozumí, nebo že není Santa Claus. Na příkaz znič střechu taky nereaguje, že nechce dělat škody. Snažím se ho přesvědčit ať se tam nějak vsouká, aby to s ním spadlo déle, než jsem hrál zbytek hry. Poraďte prosím…

stačí se podívat do komína a pak se tam natáhnout pro toho indiána…

Aha moc díky :) Zkoušel sem to několikrát, ale vždycky mi to psalo: There is nothing special (nebo tak nějak ) Asi sem psal něco špatně, teď mi to už šlo děkuju :)

Dobrý den, prosím o radu. Už mám 9 indiánů. Co se dělá s tou pohovkou ? A provádí se něco s pavoukem v modré koupelně? Jinak super hra. Děkuji za odpověď.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.